Тренінг Креативної Європи у Кам'янець-Подільську

Запрошуємо Вас на тренінг програми ЄС “Креативна Європа” у Кам'янець-Подільську.

Коли? 23 квітня, 14:00 – 16:00 
Де? м. Кам'янець-Подільськ
вул. Соборна, 4, готель 7 днів

Креативна Європа відвідала Ужгород

З кожним новим тренінгом Креативна Європа відкриває для себе нові цікаві ідеї та людей! Не винятком став і Ужгород!
Було приємно бачити зацікавлених представників культурного та громадського сектору на заході, а особливо те що усі прийшли уже з ідеями, які залишилось лише втілити в проекти!

Інвестиційний ярмарок культурних та креативних індустрій 

30-31 березня у Львові Центр культурного менеджменту провів Інвестиційний ярмарок культурних та креативних індустрій в якій взяла участь і Креативна Європа

Міжнародна лабораторія «Рух: Режисура/викладання»

Унікальна можливість для акторів, танцюристів, хореографів, режисерів та студентів взяти участь в міжнародній лабораторії «Рух: Режисура/викладання».

Дати лабораторії: з 15 по 21 серпня 2018 року в Австрії у замку Рєжоф. Кінцевий термін подання заявок на участь 10 квітня 2018 року.

31 березня пройшов тренінг Креативної Європи в Одесі

«Креативна Європа» вирішила супер активно провести останні дні березня: Ужгород, Івано-Франківськ, Львів і… Одеса. Місто з якого привеземо весну, бо тут вона вже настала. І ми зараз не про погоду. Весна ідей, весна проектів, весна натхнення!

 

Семінар з підготовки проектів транскордонного та регіонального співробітництва

   30 березня,  в Івано-Франківську Креативна Європа взяла участь у навчальному семінарі з підготовки проектів транскордонного та регіонального співробітництва.

Оголошено початок конкурсу "Художні переклади"

Дедлайн: 25 травня!

Підпрограма "Художні переклади" надає кошти видавцям для перекладу, публікації та просування пакету творів (не менше 3 і не більше 10) художньої літератури.
 

Сторінки