UA
EN
 

Кінофестивалі

Фестивалі

Фестивалі – підпрограмою «Медіа» щороку надається підтримка у проведенні понад 100 європейських фестивалів, до програми яких включено щонайменше 100 повнометражних (або 400 короткометражних) художніх кінофільмів, 50% кінострічок повинні бути іноземними з принаймні 15 країн-учасниць програми.

Підпрограма «Медіа» щороку надає підтримку у проведенні більше 100 європейських фестивалів, що славляться своєю особливо різноманітною програмою європейських фільмів, із залученням широкої громадськості та великої кількості фахівців. Одним із пріоритетів даної підпрограми є сприяння формуванню аудиторії як засобу для стимулювання інтересу та розширення доступу до європейських аудіовізуальних творів. Під час подання заявки на отримання підтримки для проведення фестивалів також необхідно надати ініціативи щодо формування аудиторії, зокрема, ініціативи, спрямовані на молоду аудиторію. Принаймні 70% від програми фестивалю, передбаченої для показу публіці, або щонайменше 100 повнометражних (або 400 короткометражних) художніх кінофільмів повинні бути вироблені у країнах, що беруть участь у підпрограмі «Медіа».

Така програма повинна передбачати наступне:

  • 50% кінострічок повинні бути іноземними
  • повинні бути представлені принаймні 15 із таких країн

Більш детальну інформація про участь, подачу заявки та дедлайни шукайте на:

Creative Europe Desks

Education, Audiovisual and Culture Executive Agency

Пошук партнерів
Вересень 10, 2017

Асоціація освіти в галузі культурної спадщини Фінляндії у пошуках партнерів

Асоціація освіти в галузі культурної спадщини Фінляндії у пошуках потенційних партнерів із всіх країнах, що…
Читати більше
НовиниПошук партнерів
Липень 23, 2017

Канівський Міжнародний Кінофестиваль

Канівський Міжнародний Кінофестиваль проект, покликаний створити потужну культурно - освітню платформу, яка має на меті…
Читати більше