UA
EN
Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Панельна дискусія Креативна Європа на Kharkiv Meet Docs

30 Вересня 15:00

З 29 вересня по 1 жовтня 2017р. Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs збере авторів найважливіших документальних фільмів про права людини останніх років.
Креативна Європа на кінофестивалі буде представлена на панельній дискусії Creative Europe 30 вересня о 15:00 за адресою: майдан Свободи, 4, Харків, Університет ім. Карамзіна.
 
Будемо говорити про можливості програми для Медійного ринку України. Завданнями та пріоритетними цілями програми, вимогами до країн Східного партнерства для участі у програмі, основними каналами (часто іменованих «схеми» або «напрямки»), які надають можливість фінансування у рамках «Креативної Європи», кожен з яких охоплює окремий сектор або вид діяльності.
 
Також на фестивалі відбудуться прем’єри, авторські покази з дискусіями, майстер-класи кращих фахівців документалістики. Kharkiv MeetDocs триватиме три дні в цьому фестивальному форматі – на різних локаціях по всьому місту, з абонементами на покази для справжніх кіногурманів.Квитки: http://meetdocsfestival.com/%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D1%8B/%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D1%8B/

Деталі

Дата:
30 Вересня
Час:
15:00

Організатори

Національне Бюро програми «Креативна Європа» в Україні;
Kharkiv Meet Docs

Місце проведення

майдан Свободи, 4, Харків, Університет ім. Карамзіна
майдан Свободи, 4, Харків, Університет ім. Карамзіна
Харків, Ukraine
+ Google Map