Формування аудиторії

Формування аудиторії – стимулювання інтересу та розширення доступу до європейських аудіовізуальних робіт за допомогою проведення цільових кампаній. Підтримка надається проектам за двома напрямами: «Кінограмотність» та «Заходи з розширення аудиторії з використанням інноваційних та інтерактивних стратегій і технологій»

Одним із пріоритетних напрямків даної підпрограми є сприяння у формуванні аудиторії як засобу для стимулювання інтересу та розширення доступу до європейських аудіовізуальних творів, зокрема за допомогою проведення цільових кампаній, заходів, кінематографічних лікнепів і фестивалів.

План сприяння формуванню аудиторії має два напрямки:

  • Кінограмотність. Підтримка надається проектам, які забезпечують механізми розвитку співробітництва між європейськими ініціативами щодо поширення кінограмотності з метою підвищення ефективності та розширення європейських масштабів цих ініціатив.
  • Заходи, спрямовані на формування аудиторії. Підтримка надається заходам, спрямованим на формування аудиторії, які у більшій мірі зосереджуються на використанні інноваційних та інтерактивних стратегій, що охоплюють ширші аудиторії (особливо молоду аудиторію) європейськими кінострічками.

Більш детальну інформація про участь, подачу заявки та дедлайни шукайте на:

Creative Europe Desks

Education, Audiovisual and Culture Executive Agency

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK