Процес заповнення заявки

Заявки подаютьcя безпосередньо до Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) у Брюсселі, без посередництва національного Бюро програми «Креативна Європа». За допомогою Порталу організація надає про себе правову і фінансову інформацію, завантажує документи, заповнює і подає заявки, а також одержує ідентифікаційний код для участі в усіх програмах, які реалізуються Виконавчою агенцією.
 

Подання заявок у режимі онлайн

Претенденти повинні заповнити та направити свої онлайн-заявки завчасно, до настання граничних термінів подачі, оскільки дотримання цих термінів суворо контролюється.

Перед подачею електронної заявки, претенденти (Керівник проекту та партнери) повинні зареєструвати свої організації на Порталі учасників і отримати Ідентифікаційний код учасника (Participant Identification Code – PIC). Цей код необхідно буде зазначити у заявці.  Форми онлайн-заявок, а також електронна версія керівництва щодо порядку подання заявок, доступні на сайті EACEA на вкладці відповідного каналу фінансування.

Для завантаження та заповнення онлайн-заявки, на Вашому комп’ютері повинна бути встановлена програма Adobe Reader 9-ї або новішої версії. Якщо така програма не встановлена на Вашому комп’ютері, перейдіть за посиланням для завантаження програми.

Важлива примітка:
Терміни подання онлайн-заявок зазначено EACEA за центральноєвропейським часом (СЕТ). Заявки, надіслані пізніше вказаного терміну, розглядатися не будуть.