Розвиток аудиторії (кіноосвіта)

Що означає "Розвиток аудиторії"?

Цей компонент включає в себе стимулювання зацікавленості та поліпшення доступу до європейських аудіовізуальних творів, зокрема, шляхом просування, організації заходів, підвищення кінограмотності серед широкого загалу та проведення фестивалів.

Які проекти підтримуються?
Креативна Європа підтримує проекти розвитку аудиторії, включно із проектами по популяризації кінограмотності та по проведенню заходів для розвитку аудиторії.

У випадку кінограмотності йдеться про проекти, що сприяють кращій співпраці між ініціативами по розвитку кінограмотності та такі, що мають на меті підвищення ефективності цих ініціатив у європейському вимірі.

У випадку розвитку аудиторії, підтримуються ініціативи, спрямовані на поширення успішних не національних, європейських фільмів на платформах розповсюдження, а також промоційні заходи.

Хто може взяти участь?
Усі європейські організації (наприклад, приватні компанії, некомерційні організації, асоціації, благодійні фонди, фонди, муніципалітети, міські ради тощо), створені в країні, що беруть участь у підпрограмі "Медіа" і якими прямо або частково володіють громадяни з таких країн .

Фізичні особи не можуть подати заявку на грант.

Більш детальну інформацію про участь можна отримати в інформації про оголошені конкурси, а також на веб-сайті Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуального мистецтва та культури (EACEA).

Приклади успішних проектів:

Повний список успішних проектів

Fred at school 

North by Northwest - Film on the Fringe

Learning Through Films