Оголошено конкурс на участь в ознайомчому турі до Іспанії

Програма Culture Bridges організовує тижневу ознайомчу подорож до Іспанії для представників організацій, які працюють у секторі культури та креативних індустрій України, планують подавати заявку на конкурс «Креативної Європи» в 2019 році, а також посилити або встановити нові партнерства з євр

Креативна Європа в Хмельницькому

Завдання мистецтва – дати людям надію, аби їм хотілося жити.  Микола Мазур

19 квітня відбувся тренінг Креативної Європи у м. Хмельницький. Недарма саме цитата скульптора Миколи Мазура стала епіграфом до цієї новини.

Тренінг Креативної Європи у Кам'янець-Подільську

Запрошуємо Вас на тренінг програми ЄС “Креативна Європа” у Кам'янець-Подільську.

Коли? 23 квітня, 14:00 – 16:00 
Де? м. Кам'янець-Подільськ
вул. Соборна, 4, готель 7 днів

Креативна Європа відвідала Ужгород

З кожним новим тренінгом Креативна Європа відкриває для себе нові цікаві ідеї та людей! Не винятком став і Ужгород!
Було приємно бачити зацікавлених представників культурного та громадського сектору на заході, а особливо те що усі прийшли уже з ідеями, які залишилось лише втілити в проекти!

Інвестиційний ярмарок культурних та креативних індустрій 

30-31 березня у Львові Центр культурного менеджменту провів Інвестиційний ярмарок культурних та креативних індустрій в якій взяла участь і Креативна Європа

Міжнародна лабораторія «Рух: Режисура/викладання»

Унікальна можливість для акторів, танцюристів, хореографів, режисерів та студентів взяти участь в міжнародній лабораторії «Рух: Режисура/викладання».

Дати лабораторії: з 15 по 21 серпня 2018 року в Австрії у замку Рєжоф. Кінцевий термін подання заявок на участь 10 квітня 2018 року.

Сторінки