“Креативна Європа” Для Культурних Та Креативних Індустрій Харкова

Team Europe Kharkiv разом із Національним Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні та Харківська обласна державна адміністрація запрошують відвідати презентацію «Можливості програми «Креативна Європа»» для культурних та креативних індустрій Харкова», що відбудеться 7 липня 2017 р. за адресою: майдан Свободи 5/1, 2 під’їзд, 2 поверх, Зала для нарад, м. Харків.

Під час презентації Ви дізнаєтесь про можливості в рамках програми ЄС “Креативна Європа”, зможете поспілкуватися та задати питання Yuliia Fediv, керівнику Національного бюро «Креативна Європа в Україні».

«Креативна Європа» – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на підтримку європейських проектів, що дають можливість подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками та вдосконалюватися, планується виділити 1,46 мільярда євро.

Усі учасники зможуть безкоштовно ознайомитись з:

  • завданнями та пріоритетними цілями програми;
  • вимогами до країн Східного партнерства для участі у програмі;
  • основними каналами (часто іменованих «схеми» або «напрямки»), які надають можливість фінансування у рамках «Креативної Європи», кожен з яких охоплює окремий сектор або вид діяльності;
  • умовами написання грантових заявок та підготовки бюджетів;
  • шляхами пошуку партнерів за кордоном.

Перша зустріч відбуватиметься з 12.00 до 14.00. Презентація буде зосереджена на напрямку «Культура» та буде розрахована безпосередньо на представників театрів, музеїв, музичних організацій, бібліотек, клубів культури, танцювальних колективів, креативних хабів, фестивалів тощо.

Друга зустріч відбуватиметься з 15.00 до 17.00. Презентація буде зосереджена на організаціїях із сектору бізнес, а саме представники ІТ сфери, видавці, представники інших напрямків креативних індустрій.

Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією:http://bit.ly/2urU0n8