Креативна Європа На Connect Ukraine

29 липня Керівник Бюро “Креативна Європа”, Юлія Федів взяла участь у фестивалі Connect Ukraine, де у творчій та креативній атмосфері розповіла про можливості програми Креативна Європа для представників сфери IT, бізнес та креативних індустрій

Ідея Connect Ukraine fest – це створення ігрового майданчик для творчих людей – в якому вони можуть надихатися та мотивуватися результатами діяльності інших проектів та людей. Фестиваль став місцем зустрічі творців та інвесторів, ідей та можливостей, подібним до бізнес-інкубатора або ринку ідей, який показав найкраще, що може запропонувати українська творча індустрія.

Місія проекту – стимулювати інновації та творчість в Україні, посилити творчий сектор національної економіки, переоцінити недооцінені творчі активи та зробити її привабливою для внутрішніх та міжнародних інвестицій.

Креативна Європа висловлює надії, що це перший і точно не останній фестиваль такого формату і тематики, з нетерпінням чекаємо на наступний.

А також, що обмін досвідом та ідеями, які відбулись на фестивалі перетвориться у нові проекти, які допоможуть вийти креативним індустріям України на новий рівень.

У цьому напрямку Бюро Креативної Європи в Україні відкрите до співпраці та готове надавати консультаційну підтримку усім проектам, які хочуть отримати фінансування ЄС.

(відео дивитись із 6:07:58)

відео: