Дискусія “Від “0,10” До “0/1″:100 Років Безпредметного Мистецтва”

[] [/]Запрошуємо на Дискусійну панель «Від “0,10” до “0/1”: 100 років безпредметного мистецтва».

Дискусія відбудеться у рамках виставки-презентації міжнародного мистецького об’єднання «KNO | Kyiv Non Objective» та покликана представити огляд на розвиток художніх ініціатив в безпредметному мистецтві в Україні, Європі, Австралії та США; на існуючі програми підтримки проектів міжнародної співпраці; на досвід створення бієнале за ініціативою художника; огляд на історію безпредметного мистецтва та інші теми.

Розклад виступів:

14:00 – “Розвиток художніх ініціатив – від угруповання до міжнародного об’єднання”. Сергій Попов, художник, Україна.

14:30 – “Можливості підтримки проектів міжнародної співпраці у рамках програми ЄС “Креативна Європа””. Юлія Федів, керівник Національного бюро програми “Креативна Європа”, Україна.

15:00 – “Сучасні мережі non-objective art інституцій та незалежні художні проекти в Європі, Австралії та США.”. Біллі Грюнер (Billy Gruner), художник, куратор, Австралія;

15:30 – “Я створив бієнале. «The Biennale Internationale d’Art Non Objectif’ de la ville de Pont de Claix» “. Роланд Орепук (Roland Orépük), художник, засновник бієнале безпредметного мистецтва в м. Пон-де-Кле, Франція.

16:30 – “Історія відкриття та розвитку безпредметного мистецтва”. Тетяна Філевська, арт-менеджерка, кураторка, дослідниця українського авангарду, упорядниця книги “Казимир Малевич. Київський період 1928-1930”, Україна.

17:00 – “Об’єкт та навколо Тіберій Сільваші, художник, член-кореспондент Національної Академії мистецтв України.

Адреса:

24 вересня, початок о 14:00
Мала галерея Мистецького Арсеналу
вул. Лаврська 10.

Реєстрація на участь за посиланням: https://goo.gl/forms/zlqadN3IoGW6nD7C2