IV-й Конгрес «Література в Дії»

IV-й Конгрес «Література в Дії», відбудеться в Києві 24-25 лютого 2018 року. 

До участі у Конгресі запрошуються представники літературного сектору, а саме — літературні організації, представники літературних фестивалів і конкурсів, літературні менеджери, аґенти і активісти, письменники, перекладачі, редактори, критики, видавництва, бібліотеки, осередки книги та всі дотичні до літературних проектів і літератури в будь-якому з її проявів.

В центрі уваги IV Конгресу: новини, можливості та актуальні тенденції літературного сектору, професійний розвиток, проектний менеджмент, опрацювання реальних кейсів, практично корисна інформація.

В рамках Конгресу будуть презентовані плани Українського Інституту Книги на 2018 рік, нові грантові можливості від British Council Ukraine і програми ЄС «Креативна Європа» в Україні. Під час заходу ви також дізнаєтеся про основи формування бюджету культурного проекту і про те, як підготувати велику міжнародну літературну подію і не збанкрутувати. Окремо повернемося до питання розробки і впровадження систем збору та аналізу статистичних даних по літературних проектах і ініціативах. А також: логістика і загальна координація літературних заходів, безпека і волонтери, партнерство, фандрайзинг і промоція — все це і багато іншого від залучених експертів і партнерів чекає на вас в межах IV-й Конгресу «Література в Дії». 

Деталі у розділі "Заходи партнерів"