Креативна Європа в Хмельницькому

                                                                                                                         Завдання мистецтва – дати людям надію, аби їм хотілося жити.  

                                                                                                                                                                                                                            Микола Мазур

19 квітня відбувся тренінг Креативної Європи у м. Хмельницький. Недарма саме цитата скульптора Миколи Мазура стала епіграфом до цієї новини. Адже ще у 80х роках завдяки його роботам про Хмельницький почули в Європі. Унікальність його скульптур у тому, що виконані з металобрухту, барвисті композиції викликають подив, навіть захоплення тим, як труби, колеса, пружини, поршні, підшипники, баки, резервуари, зношені автодвигуни продовжують жити в іншій якості. 

Перетворення чогось не потрібного у щось варте захоплення, чи не це показник справжньої творчості і креативності?

Але ж не достатньо лише створити щось, потрібно мати ще й достатньо енергії та хисту, аби знайти фінансвуання під реалізацію свого проекту і його просування. Під час тренінгу по заповненню заявок від Креативної Європи ми побачили багато людей у яких цей хист є.  Чудові неординарні ідеї, запал до їх реалізації і головне бажання своїм проектом щось змінити і зробити кращим. 

Всім дякуємо за активність та за цікаві питання. Віримо, що Хмельницькі організації мають всі шанси на подання успішних проектів до Креативної Європи і дуже чекаємо, щоб ця надія справдилася.