Сесія проектного планування у Херсоні

24 березня, Креативна Європа, взяла участь у Сесія проектного планування "Херсонська Європерспектива". Сесія проектного планування - це комунікаційний майданчик створений з метою напрацювання проектів розвитку, враховуючи пропозиції та пріоритети міжнародних грантових програм та програм міжнародної технічної допомоги.

У сесії взяли участь громадські організації, малий та середній бізнес, місцеві та регіональні органи влади, сформовані проектні команди будь-якої організації чи інституції.

Сесія проходила в форматі дводенної події. Протягом першого дня, учасники ознайомились із найбільшими грантовими програми Європейського союзу: «Креативна Європа», COSME, «Горизонт 2020», «Еразмус+», далі учасники сесії розподілились на проектні групи, кожною з яких працювали ментори від кожної програми.
Під час обговорення кожна проектна група отримала поради від експертів для покращення конкурентоспроможність проекту та робота в групах. Під час другого дня, кожна група презентувала свої ідеї у проектів по окремій програмі!

Сподіваємося, що напрацювання стануть основою для подачі заявок на реальні конкурси в рамках «Креативна Європа», COSME, «Горизонт 2020», «Еразмус+!

Дякуємо організаторам за високий рівень організації!

Відео