deadline

Доступ до ринків

Якщо ви працюєте у сфері створення відеоігор, короткометражок, телесеріалів та крос-медіа – цей конкурс для Вас! Підпрограма Медіа від «Креативна Європа» оголосила конкурс «Доступ до ринків» з дедлайном 15 лютого 2018 року. Конкурс має два пріоритети: 1- збільшення можливостей операторів аудіовізуального сектору для розвитку європейських аудіовізуальних продуктів, сприяння їх циркуляції на території та поза межами європейського континенту, а також підтримка створення копродукцій; 2 – підтримка В2В івентів з метою обміну досвідом та промоції інноваційних моделей бізнесу у сфері аудіовізуальних індустрій.

Проекти Європейського співробітництва

Раді повідомити про відкриття конкурсу подачі заявок на “Проекти Європейського Співробітництва”

Проекти Європейської співробітництва – канал фінансування “Креативної Європи”, що охоплює найбільшу частину бюджетних коштів в рамках підпрограми «Культура» і передбачає для найширшого спектру організацій культурного профілю з різних європейських країн можливість співпраці за проектами міжкультурного співробітництва, а також інших творчих проектів.

Кінофестивалі

Огорошенно початок конкурсу на программу Медіа “Кінофестивалі”

Дедлайн 1: 23 листопада 2017
Дедлайн 2: 26 квітня 2018

Програма “Креативна Європа” щороку надає підтримку у проведенні більше 100 європейських фестивалів, що славляться своєю особливо різноманітною програмою європейських фільмів, із залученням широкої громадськості та великої кількості фахівців.

Підтримка кіноосвіти

Оголошено початок дедлайну для проектів, напрямку “Підтримка кіноосвіти”, підпрограми Медіа.
Дедлайн: 1 березня 2018 року.
Головна мета напрямку спрямована на популяризацію кінематографічної грамотності та підвищення рівня знань аудиторії та зацікавленості в європейських аудіовізуальних творіннях, включаючи аудіовізуальну та кінематографічну спадщину, зокрема серед молоді.

Культурні та творчі простори та міста

Оголошено дедлайн на проект “Культурні та творчі простори та місця” в контексті фінансування програми Креативна Європа, Європейським Союзом. Програмою передбачено фінансування одного єдиного проекту у розмірі 1,5 млн., проект повинен мати на меті підтримку інновації у культурному та креативному секторах, а 1,5 млн.

Дедлайн 05/02/2018