Ч.А.П.

Яка роль головного партнера та партнерів?

Головний партнер і партнери повинні бути організаціями, що ведуть активну діяльність в культурному та креативному секторах. Вони повинні долучатися до конкретних та важливих питань розробки, реалізації та фінансування проекту.

Які функції виконує «неофіційний партнер» (раніше асоційований партнер)?

Неофіційні партнери беруть участь у проекті, але не несуть юридичної та фінансової відповідальності за нього.

Чи може фізична особа-підприємець претендувати на участь у конкурсі?

Це залежить від деяких факторів. Якщо фізична особа-підприємець щороку заповнює податкову декларацію, вона не може подавати заявку на фінансування, а якщо ні, тоді її розглянуть.

Що повинна регулювати угода про співробітництво?

Для проекту у галузі співробітництва консорціум (головний партнер та партнери) повинні укласти угоду про співробітництво. Вона повинна юридично обумовити всі важливі нюанси співробітництва та задовольнити всі вимоги (потрібно залучити всіх партнерів, а також прописати всі функції, діяльність, фінансування та тривалість проекту). Угода має чітко описувати завдання та функції кожного партнера, а також їх участь у фінансуванні. Вона повинна містити:

Що робити, якщо виникають зміни у проекті під час його реалізації?

Бажано, щоб учасники були на зв’язку з координатором свого проекту у Виконавчому агентстві з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури протягом всього періоду його реалізації.

Сторінки