Тренінги

Тренінг із написання заявок на програму Креативна Європа в Луцьку

Запрошуємо Вас долучитися до тренінгу із написання заявок на програму Креативна Європа.

Тренінг відбудеться 12 вересня в м. Луцьк.

Під час тренінгу Ви зможете отримати практичні поради:

Українська

Тренінг із написання заявок на програму Креативна Європа у Сєвєродонецьку

5 вересня Креативна Європа в Україні у співпраці із Відділ МТД та євроінтеграції Департаменту зовнішніх зносин Луганської ОДА запрошує на тренінг із написання заявок в місті Сєвєродонецьк. 

Українська

Креативна Європа в Запоріжжі

16 квітня Креативна Європа розповість про проекти міжнародної співпраці та умови участі у програмі Креативна Європа у місті Запоріжжя.

Тренінг організовується у співпраці з комунальною установою «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, комунальним закладом «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» Запорізької обласної ради.

Українська

Тренінг програми ЄС “Креативна Європа” у місті Дніпро

Коли? 11 квітня, 11:00 – 13:00
Де? м. Дніпро, у приміщені Дніпропетровської обласної ради, проспект О. Поля 2.

Для кого? Представники сфери культури та креативних індустрій, неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти проекту ЄС “Креативна Європа”

Українська

Креативна Європа в Каневі

12 березня Креативна Європа разом із виконавчим комітетом Канівської міської ради та комунальне підприємство "Авто-ріка" запрошуємо представників культурних та креативних індустрій міста Канева на тренінг.

Українська

Тренінг Креативної Європи у Львові

Запрошуємо представників культурних та креативних індустрій міста Львова та Львівської області до участь у тренінгу з написання заявок на проекти від Креативної Європи.

Тренінг організовується у співпраці з Львівським національним університетом імені Івана Франка та ГО "Лабораторія ідей".

Під час тренінгу ви зможете отримали практичні поради щодо того:

Українська

Креативна Європа в Черкасах

Національне Бюро програми ЄС "Креативна Європа" Креативна Європа у співпраці із Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації запрошує представників культурних та креативних індустрій Черкаської області взяти участь у тренінгу "Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа".

Українська

Креативна Європа про проекти міжнародної співпраці в Ужгороді

29 березня Креативна Європа розповість про проекти міжнародної співпраці та умови участі у програмі Креативна Європа у місті Ужгороді.

Тренінг організовується у співпраці з Департаментом культури Закарпатської ОДА та Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури.

Під час тренінгу ви зможете отримали практичні поради щодо того:

Українська

Тренінг "Креативна Європа" у Полтаві

20 березня запрошуємо представників культурних та креативних індустрій міста Полтава та Полтавської області для подачі заявок на участь у двохгодинному тренінгу з написання заявок на проекти від Креативної Європи.

Тренінг організовується у співпраці з ГО "Проекти і комунікації" та Обласним молодіжним центром"

Під час тренінгу ви зможете отримали практичні поради щодо того:

Українська

Тренінг Креативної Європи в Одесі

31 березня 2018 року запрошуємо представників культурних та креативних індустрій міста Одеси та Одеської області для подачі заявок на участь у двохгодинному тренінгу з написання заявок на проекти від Креативної Європи.

Під час тренінгу ви зможете отримали практичні поради щодо того:

Українська

Сторінки