Заходи партнерів

Майстер-клас: "Особливості участі в програмі "Креативна Європа"

1 червня з 10:00 по 12:00 У рамках Molodist Talent Workshop під час Molodist Kyiv International Film Festival відбудеться майстер-клас: "Особливості участі в програмі Креативна Європа" для кінематографістів України", який організовано за підтримки European Cinema Foundation.

Українська

Можливості від ЄС: ярмарок програм і проектів

30 травня 2018 року Креативна Європа візьме участь у заході, організованому Представництвом Європейського Союзу в Україні. На ньому буде презентовано європейські програми і проекти, до яких долучена Україна. Наразі по всій країні імплементується близько 450 проектів від Європейського Союзу, які працюють у найрізноманітніших сферах.

Українська

Круглий стіл «Збереження культурної спадщини в умовах євроінтеграції»

16 травня Креативна Європа візьме участь у круглому столі «Збереження культурної спадщини в умовах євроінтеграції».

Після кругло столу буде проведено тренінг із написання грантових заявок на програму "Креативна Європа".

 

Українська

"Дні кар’єри ЄС", м. Вінниця

17 квітня 2018 року Креативна Європа візьме участь у "Дні кар’єри ЄС", м. Вінниця, що відбудеться на базі Інформаційного центру ЄС при Донецькому національному університеті імені Василя Стуса та за підтримки Представництва ЄС в Україні

Українська

Сесія проектного планування "Херсонська Європерспектива"

Креативна Європа візьме участь у Сесії проектного планування "Херсонська Європерспектива"

Захід проводиться за підтримки Представництва ЄС в Україні та Херсонської обласної державної адміністрації.

Українська

Битва агентств від Cannes Lions в  Україні

Офіційне представництво Cannes Lions в Україні оголосило конкурс на кращу ідею соціального проекту. Захід відкриває сезон Днів Креативності в Україні 2018.

Сьогодні Україна переживає епоху змін - час, з одного боку, дуже непростий, але з іншого - відкриває нові можливості для зростання і розвитку.

Українська

RespublicaFEST Conference & Showcase Kyiv

Один із найбільших музичних та стріт-арт фестивалів України RespublicaFEST влаштує велику дводенну конференцію для музикантів та арт менеджерів. Захід пройде під кодовою назвою «Вікно у Європу», де всі бажаючі зможуть взнати, як саме пробитись на цей бажаний ринок.

Українська

IV Зимова літературна школа (Карпати)

5-10 лютого в Карпатах ми знову збираємо більше п’ятдесяти класних і цікавих людей в одному місці. Вчитися, ділитися літературним досвідом, читати один одному тексти і обговорювати їх, радитися і звісно ж – відпочивати. 

Українська

Сторінки