Галерея

Конференція – шоукейс «Культурні відносини Україна – ЄС: перші досягнення»

Захід було проведено за ініціативи Національного Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні за підтримки та у співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні. 

В нашому альбомі Ви зможете переглянути всі фотографії з конференції.

9-10 листопада 2017 року "Європейський та український рік культурної спадщини"

Рекомендації розроблені, діалог з Міністром культури України та представниками сфери охорони культурної спадщини відбувся - заключний день міжнародної конференції "Європейський та український рік культурної спадщини" був продуктивним. 

Фінальний текст рекомендацій вже оприлюднено на нашому сайті та сайтах партнерів.

Основне першочергове завдання, яке стоїть перед нами - це створення комунікаційної онлайн платформи для постійного діалогу між усіма зацікавленими сторонами у сфері охорони культурної спадщини!

Креативна Європа у Полтаві

Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» у співпраці з ГО «Полтавська платформа» організовує двохгодинний тренінг «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа» у Полтаві 30 серпня 2017.

Тренінг спільно з програмою ЄС Східного Партнерства «Культура і Креативність»

Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у співпраці з Програмою ЄС Східного Партнерства «Культура і Креативність» організовує відбір учасників тренінгу “Як отримати найбільшу кількість балів за комунікаційну складову у конкурсі проектів Креативної Європи”.

Креативна Європа та Національна спілка кінематографістів України

Національна спілка кінематографістів України з Національним Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні організували воркшоп з написання заявок на підпрограму Медіа програми “Креативна Європа” для представників аудіовізуальних індустрій, що відбувся21 липня 2017 р.

“Креативна Європа” для культурних та креативних індустрій Одеси

Національне Бюро "Креативна Європа" в Україні разом із ГО "Глобальна освіта" організували презентацію “Креативна Європа” для культурних та креативних індустрій Одеси, що відбулася 21 липня 2017 року.

Креативна Європа на Одеському кінофестивалі

18 липня 2017 у програмі Odesa International Film Festival відбулася презентація ”Програма «Креативна Європа» (МЕДІА): можливості для культурних, мистецьких та аудіовізуальних галузей в Україні”.
Тема презентації:  ““Креативна Європа” як інструмент: досвід Чеської Республіки.”
Доповідачі: Павліна Каландрова, “Креативна Європа” у Чехії — МЕДІА,

Тренінг по написанню грантових заявок

Національне Бюро програми «Креативна Європа» у співпраці з Goethe-Institut в Україні організували тренінгу «Як написати грантову заявку на конкурс «Художні Переклади» програми Креативна Європа?», що відбувся 10 липня 2017 року

Сторінки