Відео

SKRYPIN.UA | КУХНЯ | 30 ЛИСТОПАДА, у гостях Юлія Федів

Готуємо смачні страви та говоримо за життя. А сьогодні ще й про культуту - українську в Європі та європейську в Україні. А наш гість Юлія Федів - керівник Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Українські успішні проекти

У цій підбірці 3 проекти, що отримали фінансування від програми ЄС "Креативна Європа":
Арт-резиденція "Територія Натхнення" (ГО "Тустань")
Дитячий міжнародний фестиваль "Brave Kids" (Жіноча благодійна організація "Наші Візії")
Проект "Polyphony" (Національний центр народної культури "Музей Івана Гончара")
Дивіться, надихайтеся і долучайтеся

Європейський та Український рік культурної спадщини: співпраця, перспективи, виклики

Європейський та український рік культурної спадщини 2018 в Україні був офіційно проголошений 9 листопада в рамках міжнародної конференції, організованої Національним Бюро “Креативна Україна” за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та у співпраці з Міністерством культури України.

Керівник Національного бюро "Креативна Європа" в ефірі телеканалу Еспресо

Керівник Національного бюро програми ЄС "Креативна Європа" в Україні, Юлія Федів, розповіла про усі грантові можливості для українських організацій в країні та за кордоном в ефірі телеканалу Еспресо.

Dim Master Klass

Dim MK (art and education) is a unique Ukrainian company, whose vocation is to create favorable conditions for the development of an open intellectual and creative environment. We believe that the modern resource of Ukraine is its creative potential. On the one hand, it is embodied in the work of the Ukrainian scientists, artists, writers, composers, as well as film and theatre directors. On the other hand, it only starts to develop due to the creative energy of young artists and potential of children’s creativity, etc.

Los Solomas

Друге відео на конкурс відбору промо-роликів про проекти та організації, які працюють у сфері культурних, креативних та аудіовізуальних індустрій.
Спільнота Los Solomas, знаходиться у Києві. Займається висвітленням життя Солом`янського району а також організовує соціальні заходи. 
Спільнота у пошуках шляхів для привернення уваги до проблеми захаращення району рекламою наркотиків. Організація також сподівається звернути увагу на проблему місцевої влади.

Сторінки