MEET UP «Креативної Європи»: поєднання культури та технологій
“Розкажи мені — і я забуду, покажи мені — і я запам’ятаю, залучи мене — і я зрозумію,” — говорив Конфуцій. В сучасному світі саме завдяки новітнім цифровим технологіям можна по-новому відчути найкращі витвори мистецтва, “заразити” своїми ідеями весь континент або віднайти дійсно інноваційну ідею, яка змінить хід історії.
Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у партнерстві з U Open University та I Cultural Business Hub 24 квітня 2020 року організовує тематичний онлайн-meet up, присвячений темі поєднання культури та новітніх технологій. Чому ми можемо навчитись один в одного, як разом зробити власні проєкти імерсивними та неповторними та, звичайно, як правильно подати заявку на конкурс «Поєднання культури та аудіовізуального контенту через цифрові технології», щоб отримати від 300 тисяч євро на реалізацію вашої ідеї?
В програмі заходу успішні проєкти, які вже подавались на конкурси програми "Креативна Європа", або які вже отримували гранти від неї, розкажуть про:
- те, як знайти міжнародні партнерські організації для роботи на міжнародному рівні;
- яка команда потрібна, щоб ефективно реалізовувати міжнародні проєкти та які компетенції в неї мають бути;
- як налагоджувати роботу команди одразу в декількох країнах;
- які тенденції до діджиталізації існують в різних сферах (культурна спадщина / туризм / експериментальне мистецтво / музична сфера) та як вони імплементовані в нинішніх проєктах.
До дискусії приєднаються:
- Василь Рожко, голова ГО «Тустань». Громадська організація «Тустань» з чотирма іншими партнерами за підтримки «Креативної Європи» організувала міжнародний проєкт «Арт-резиденція «Територія Натхнення» із загальним бюджетом 320 тис.євро (www.areasofinspiration.eu);
- Катерина Русецька - співзасновниця, програмна кураторка та проєктна менеджерка громадської організації «Культура Медіальна» та Центру сучасної культури у Дніпрі. Катерина також є кураторкою фестивалю сучасного мистецтва та експериментальної музики Конструкція та розкаже про свій досвід організації міжнародних проєктів та відносини із цифровими технологіями (https://constructionfest.com/);
- Renato Horvath, один із розробників матч-мейкінг додатку для музикантів Banding. Додаток успішно отримав фінансування від програми «Креативна Європа», а також став фіналістом акселератора MidemLab у Франції (https://banding.app/).
Кому може бути цікавий цей захід?
Організаціям та компаніям, які працюють у видавничій справі або культурній спадщині, перформативному та візуальному мистецтві, музеях, бібліотеках та культурних центрах, а також IT-компаніям та продакшенам, які працюють із VR, AI, блокчейном та алгоритмами та бажають реалізовувати крос-секторальний проєкт міжнародного рівня.
Дата: 24 квітня 2020 року
Місце проведення: онлайн за підтримки I Cultural Business Hub
Час: 13:00-14:00
Реєстрація: https://forms.gle/8fm8PaTjdnmSssjEA
Всі відібрані учасники отримають програму заходу та нагадування ближче до дати проведення події.
----
U Open University — приватний університет, дослідницька навчальна лабораторія та бізнес-інкубатор одночасно. Його основною ціллю є будівництво освітніх мостів між різними секторами культури та бізнесу. Університет випускає спеціалістів з проєктного менеджменту, дизайнерів, інженерів, підвищує кваліфікацію діючих спеціалістів.
I Cultural Business Hub — культурний бізнес- і освітній хаб в Україні, Дніпро. Учасник національних і локальних робочих груп з розробки стратегії культури, сучасної освіти для директорів шкіл, для обдарованих юніорів, для лідерів креативних індустрій. Місія: натхнення і просвітництво соціальних підприємців, крос-культурних лідерів в Україні, створення культурних і бізнес івентів, надання необхідних ресурсів для талановитих людей: фінансів, інфраструктури, зв'язків для ведення бізнесу та управління проєктами.