MEET UP «Креативної Європи»: поєднання культури та технологій

event image
13:00 - 14:00
24 Квітня 2020
м. Київ
Подія на фейсбук

“Розкажи мені — і я забуду, покажи мені — і я запам’ятаю, залучи мене — і я зрозумію,” — говорив Конфуцій. В сучасному світі саме завдяки новітнім цифровим технологіям можна по-новому відчути найкращі витвори мистецтва, “заразити” своїми ідеями весь континент або віднайти дійсно інноваційну ідею, яка змінить хід історії.

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у партнерстві з U Open University та I Cultural Business Hub 24 квітня 2020 організовує тематичний meet up, присвячений темі поєднання культури та новітніх технологій. Чому ми можемо навчитись один у одного, як разом зробити власні проєкти іммерсивними та неповторними і, звичайно, як правильно подати заявку на конкурс «Поєднання культури та аудіовізуального контенту через цифрові технології», щоб отримати від 300 тисяч євро на реалізацію вашої ідеї?

В програмі запланована дискусія, в якій візьмуть участь представники зовсім різних світів — культурного та технологічного. Як технології можуть допомогти перформативному мистецтву? Що IT-команди можуть перейняти у мистецького сектору? Як поєднати ці два світи та разом працювати на міжнародному рівні над унікальними ідеями? Саме про це й піде мова у першій частині заходу.

В другій частині заходу проєктна менеджерка програми розкаже про деталі відкритого грантового конкурсу «Креативної Європи», куди українські апліканти можуть до 14 травня подавати заявки. Яким критеріям має відповідати ідея проєкту? Як проходить звітування перед Єврокомісією та як знайти міжнародних партнерів? Крім того, у співпраці із U Open Universitу у вас буде можливість опрацювати ідею вашого проєкту по бізнес-моделі задля збільшення своїх шансів отримати грантову підтримку.

Кому може бути цікавий цей захід?

Організаціям та компаніям, які працюють у видавничій справі або культурній спадщині, перформативному та візуальному мистецтві, музеях, бібліотеках та культурних центрах, а також IT-компаніям та продакшенам, які працюють із VR, AI, блокчейном та алгоритмами та бажають реалізовувати крос-секторальний проєкт міжнародного рівня.

Дата: 24 квітня 2020 року

Час: 13:00-14:00

Необхідна реєстрація (лінк на підключення до онлайн-події буде наданий всім зареєстрованим):

https://forms.gle/8fm8PaTjdnmSssjEA

Всі відібрані учасники отримають програму заходу та нагадування ближче до дати проведення події.

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України