Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

event image
10:00 - 17:00
02 Липня 2020
Онлайн
Подія на фейсбук

У час постійних змін та невпевненості у наступному дні, найкраще, що можна зробити –– це подивитися в очі невідомості та почати змінюватися разом зі світом.

2 липня 2020 року Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд організовує свій традиційний літній захід — Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Інформаційні партнери — Громадський простір та Ресурсний центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян. Цього року формат заходу адаптується під сучасні реалії та перейде в онлайн. Віртуальний ярмарок Culture:Reload –– це простір для роздумів, рефлексій та уяви.

Як ми можемо розвивати стійкі креативні проєкти? Як ми можемо достукатись до нових аудиторій? Як можемо обмінюватись досвідом на міжнародному рівні? Як можемо підготуватись до невизначеного майбутнього? Ці питання лежать в основі віртуального ярмарку, головна мета якого познайомити вас із грантовими можливостями, а також стимулювати бути сміливими, гнучкими та відкритими у ваших ідеях. Незалежно від того, чи стосується це використання нових бізнес-моделей та можливостей фінансування, створення нових партнерств або запозичення методів роботи з інших секторів. Дуже часто найкращий спосіб розвиватися — це вивчення несподіваного.

❓З чого буде складатися захід 2 липня

✔ Панельні дискусії щодо менеджменту культурних проєктів, майбутнього креативних індустрій та міжнародного досвіду українських заявників.

✔ Презентації актуальних грантових програм для українських заявників («Креативна Європа», Український культурний фонд, «House of Europe», Вишеградський Фонд, Український Інститут, Посольство США в Україні, «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді», Міжнародний фонд «Відродження», Zagoriy Foundation та інші).

✔ Консультації з представниками грантодавців

✔ Інформаційна сесія конкурсу проєктів Представництва ЄС в Україні «Посилення ролі громадянського суспільства для кращого управління, прав людини та культури». Але це ще не все! Протягом всього липня кожного дня на платформі Третього міжнародного ярмарку грантів у сфері культури Culture:Reload будуть публікуватися статті / подкасти / дискусії / відео, щоб розбурхати вашу уяву, змусити мислити нестандартно, та ставити питання собі та світу навколо. Крім того, у вас буде можливість долучитися до закритої групи у Facebook для нетворкінгу та пошуку проєктів або менеджерів вашої мрії.

❓ Як відвідати віртуальний ярмарок

Необхідно обов'язково зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

Після цього, перейти на платформу, де будуть транслюватися усі дискусії, презентації та консультації, віднайти те, що вас цікавить та підключитися за посиланням. 

Платформа: https://culturereload.info/

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України