Серія онлайн-нетворкінгів “Matchmaking with Creative Europe”

event image
11:00 - 13:00
13 Жовтня 2020 - 26 Листопада 2020
Онлайн
Подія на фейсбук

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту об'єднають зусилля, щоб побудувати нові зв’язки між представниками культурних та креативних індустрій зі всієї Європи. Вони проведуть три онлайн-нетворкінги для всіх, хто прагне знайти міжнародних партнерів для своїх майбутніх проєктів у той час, коли подорожі та особисті зустрічі неможливі.

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Греції, Польщі, Німеччини, Тунісу, Чехії, Швеції, Словенії, Фінляндії, Португалії, Угорщини та Хорватії організовують 3 нетворкінг-сесії “Matchmaking with Creative Europe” для представників культурних та креативних індустрій з вищезазначених країн. В рамках 2-годинних нетворкінгів кожен учасник зможе зустрітися з потенційними партнерами для своїх проєктів, представити свою ідею іноземним колегам, обмінятися досвідом та викликами в цей невизначений час. 

Щоб представити територіальне різноманіття заходу, для участі у нетворкінгу буде відібрано обмежену кількість учасників з кожної країни на основі їх мотивації роботи на міжнародному рівні. Очікується, що учасники представлять свої ідеї проєктів, куди вони планують залучити міжнародних партнерів та/або мають серйозний намір співпрацювати з колегами з усього регіону в рамках відповідних тем (діджиталізація у культурі, гендерна рівність у мистецтві або сталий розвиток у культурі).

Кожен захід буде присвячений певній темі, тому, будь ласка, подавайте заявку на участь лише в тому випадку, якщо у вас є або ви шукаєте проєкт безпосередньо у цій галузі:

  • 13 жовтня 11:00-13:00 «Діджиталізація у культурі»
  • 5 листопада 11:00-13:00 «Гендерна рівність у мистецтві» 
  • 26 листопада 11:00-13:00 «Сталий розвиток у мистецтві» 

Для того, щоб взяти участь у нетворкінгу, необхідно зареєструватися до 19 жовтня 2020 року за посиланням:

https://forms.gle/wDXLkaExS13veVPJ7 

Кожен представник від організації може брати участь лише в одній сесії. Зверніть увагу, що кількість місць для кожного нетворкінгу суворо обмежена. Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 23 жовтня 2020 року.

Даний захід проводиться англійською мовою, переклад не забезпечується. Захід є безкоштовним та відкритим для всіх представників культурних та креативних індустрій та сектору культурної спадщини, які зацікавлені у розвитку або зміцненні європейських зв’язків, партнерських відносин та проєктів. 

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України