Жіноче лідерство в креативних індустріях

event image
11:30 - 15:00
09 Березня 2021
Онлайн
Подія на фейсбук

Креативні індустрії вже давно стали рушієм прогресу. А разом із ним змінюється й саме суспільство. 09 березня запрошуємо доєднатися до онлайн-заходу «Жіноче лідерство в креативних індустріях», який організовує Національне бюро «Креативна Європа» в Україні в рамках HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією

ООН Жінки в Україні вчетверте. В рамках заходу відбудеться онлайн-дискусія щодо ролі жінки та жіночого лідерства у культурних та креативних індустріях та онлайн-нетворкінг для всіх, хто хоче знайти менеджера або проєкт своєї мрії.

💬 Онлайн-дискусія «Жіноче лідерство в креативних індустріях»

⏰ 11:30-12:30

Ми розглянемо та поговоримо про нові прогресивні погляди на управління культурними проєктами, жіноче лідерство на керівних посадах, питання материнства та професійного розвитку, а також як такі ідеї можуть отримати підтримку найбільшої програми ЄС для розвитку культурних та креативних індустрій «Креативна Європа». Учасницями дискусії будуть представниці європейських проєктів, які підтримують жінок у різних сферах культурних індустрій та вже отримали підтримку програми «Креативна Європа»: Else Christensen-Redzepovic (Данія), проєктна менеджерка проєкту “Voices of Culture”, який сприяє побудові діалогу між усіма стейкхолдерами сфери культури та креативності; Mia Ternström (Швеція), проєктна менеджерка проєкту "Keychange" який сприяє гендерному різноманіттю в музичній індустрії; Тетяна Чернецька (Україна), проєктна менеджерка Центру гендерної культури у Харкові, місією якого є промоція ідей гендерної рівності через включення та діалог культурної спільноти.

Робоча мова дискусії - англійська🇬🇧

👉 Трансляція дискусії відбудеться 09 березня з 11:30-12:30 на Facebook-сторінці Національного бюро «Креативна Європа» в Україні.

👥 Нетворкінг для представників українських ККІ

⏰ 13:00-15:00

В продовження заходу відбудеться закритий онлайн-нетворкінг для тих, хто працює у сфері культурних та креативних індустрій, хоче розвиватися і розвивати свої ідеї та проєкти. Під час нетворкінгу за 2 години в реальному часі у кожного учасника буде можливість презентувати ідею проєкту, знайти потенційних партнерів та однодумців, або ж знайти менеджера для проєкту чи роботу у проєкті своєї мрії.

Всього для участі буде обрано 50 осіб, ґрунтуючись на їх мотивації. Подати заявку на участь можна до 05 березня за посиланням.

Підтвердження участі та лінк доступу отримають лише підтверджені учасники. До 08 березня усі відібрані учасники отримають підтвердження про участь на електронну пошту, яка була вказана у заявці.

Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. 

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України