Міжнародний нетворкінг: імплементація Європейського Зеленого Курсу у мистецьких проєктах

event image
16:00 - 18:00
06 Травня 2021
Онлайн
Подія на фейсбук

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та креативних індустрій Європи. 

 Під час 2-годинних нетворкінгів кожен учасник зможе зустрітися з потенційними партнерами для своїх проєктів, представити свою ідею іноземним колегам, обмінятися досвідом та викликами у ці невизначені часи. 

Друга подія — Міжнародний нетворкінг: імплементація Європейського Зеленого Курсу у мистецьких проєктах — відбудеться 06 травня 2021 о 16:00 у Zoom

Цільова аудиторія події: організації із сектору ККІ, що мають орієнтовані на тему навколишнього середовища проєкти або ідеї та хочуть знайти партнерів для співпраці на міжнародному рівні та зацікавлені в Європейському Зеленому Курсі.

Просимо подавати заявку на участь у події лише в тому випадку, якщо у вас вже є або ви шукаєте проєкт безпосередньо у цій галузі.

 Щоб представити територіальне різноманіття заходу, буде відібрано лише 10 учасників з кожної країни на основі їх мотивації роботи на міжнародному рівні. Очікується, що учасники представлять свої ідеї проєктів, куди вони планують залучити міжнародних партнерів та/або мають серйозний намір співпрацювати з колегами з усього регіону в рамках відповідної теми.

 Для того, щоб взяти участь у нетворкінгу, необхідно зареєструватися до 26 квітня 2021 за посиланням: 

https://forms.gle/7D1EDz43PsF1HN3v7 

Зверніть увагу, що кількість місць для кожного нетворкінгу суворо обмежена. Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 03 травня 2021.

 Даний захід проводиться англійською мовою, переклад не забезпечується. Захід є безкоштовним та відкритим для всіх представників культурних та креативних індустрій, які зацікавлені у розвитку або зміцненні європейських зв’язків, партнерських відносин та проєктів.

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України