«День Арт-кіно Європи – 2021»

event image
10:00 - 23:55
14 Листопада 2021
м. Київ, кінотеатр "Жовтень"
Подія на фейсбук

14 листопада у київському кінотеатрі «Жовтень» відбудеться «День Арт-кіно Європи», організований Міжнародною конфедерацією артхаусних кінотеатрів CICAE та європейською кіноасоціацією Europa Cinemas.  

Кінотеатр «Жовтень» вже вп’яте приєднується до святкування Дня Арт-кіно Європи і знайомить українських глядачів з найкращими зразками європейського кінематографу. Завдяки своїй репертуарній політиці, «Жовтень» — єдиний український кінотеатр, який входить до європейської кіноасоціації `Europa Cinemas`. 

До Дня арт-кіно Європи кінотеатр «Жовтень» готує спеціальну програму заходів. Серед них — Дискусія на тему «Популяризація європейського кіно: досвід кінотеатрів України і країн ЄС», в якій проєктна менеджерка Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні Альона Дмуховська братиме участь. Альона розкаже, як українському фільму отримати грант «Креативної Європи», а також про основні вимоги до заявників та критерії участі, грантові конкурси для дистрибуції фільмів на всьому континенті та як розвивати міжнародну співпрацю за підтримки програми. 

Початок – 14:00, Конференц-зала кінотеатру, 1 поверх.

Запит на акредитацію надсилайте на пошту [email protected]

Серед спікерів дискусії також: 

  • Віктор Собіянський - експерт з програмної діяльності Польського Інституту у Києві. Тема: «Дні Польського кіно в Україні»;
  • Андрій Халпахчі - кінознавець, голова Української кінофундації. Генеральний директор Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», «Клуб Італійської кінокласики»;
  • Альбіна Шнипко – менеджерка з маркетингу кінотеатру «Жовтень». Тема: «Стратегія інклюзивності для кінотетру. Руйнуємо бар'єри».

Більше заходів в рамках «Дня арт-кіно Європи» в кінотеатрі «Жовтень» шукайте у фейсбук-події заходу.

Докладніше про «День Арт-кіно Європи».

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України