Гранти на індивідуальну мобільність митців: Culture Moves Europe

event image
15:00 - 17:00
21 Березня 2023
Онлайн
Подія на фейсбук

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні запрошує всіх охочих долучитись до онлайн-події, що присвячена конкурсу для індивідуальної мобільності митців. 

Culture Moves Europe — це нова програма мобільності «Креативної Європи», що пропонує гранти на подорожі митцям з країн-учасниць програми для реалізації міжнародних проєктів у всіх культурних та креативних секторах (крім аудіовізуального). Програма імплементується Goethe-Institut. 

Під час події ми розкажемо про перший конкурс програми «Індивідуальна мобільність митців», зокрема про його мету та вимоги до проєктів. Після презентації у вас буде можливість поставити питання щодо конкурсу. 

Програмі `Culture Moves Europe` передувала пілотна програма мобільності `i-Portunus`, яка розпочалась у 2019 році. Членом консорціуму `i-Portunus` був український благодійний фонд «ІЗОЛЯЦІЯ.Платформа культурних ініціатив.». Михайло Глубокий, директор з розвитку та комунікацій фонду ІЗОЛЯЦІЯ, під час події розкаже про те, як створювалася програма та про досвід її реалізації. 

Друга частина події буде присвячена шоукейсу: митці, що отримали гранти від `i-Portunus`, розкажуть про свій досвід отримання гранту та імплементацію проєктів. 

Кому буде цікаво?

Представникам організацій культурного та креативного секторів, митцям, культурним операторам, мистецьким резиденціям. 

Коли відбудеться? 

21 березня 2023

Онлайн у Zoom

Час: 15:00 - 17:00 

Реєстрація за посиланням.

Зареєструватися можна до 20 березня включно. 

Учасники отримають підтвердження та посилання на участь у вебінарі 20 березня до 18:00. 

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України