Гранти на резиденції для митців: Culture Moves Europe

event image
15:00 - 16:00
13 Квітня 2023
Онлайн

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні запрошує всіх охочих долучитись до онлайн-події, що присвячена презентації другого конкурсу програми `Culture Moves Europe`: гранти на резиденції для митців. 

Culture Moves Europe — це нова програма мобільності «Креативної Європи», що пропонує гранти на подорожі митцям з країн-учасниць програми для реалізації міжнародних проєктів у всіх культурних та креативних секторах (крім аудіовізуального). Програма імплементується Goethe-Institut. 

Під час події ми розкажемо про умови участі в конкурсі, про його мету та вимоги до заявників. Після презентації у вас буде можливість поставити питання щодо конкурсу. 

Нагадуємо, що зараз відкрито перший конкурс програми `Culture Moves Europe` «Гранти на індивідуальну мобільність митців», дедлайн — 31 травня 2023. Наразі вже відомі перші результати конкурсу, в якому є переможці з України. Під час другої частини нашої онлайн-події ми розкажемо про їх історії успіху. 

Кому буде цікаво?

Представникам організацій культурного та креативного секторів, митцям, культурним операторам, мистецьким резиденціям, зокрема в таких секторах: архітектура, культурна спадщина, дизайн та фешн-дизайн, художній переклад, музика, перформативне мистецтво, візуальне мистецтво. 

Коли відбудеться? 

13 квітня 2023

Онлайн у Zoom

Час: 15:00 - 16:00 

Реєстрація за посиланням.

Зареєструватися можна до 12 квітня включно. 

Учасники отримають підтвердження та посилання на участь у вебінарі 12 квітня до 18:00. 

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України