Міжнародна конференція-шоукейс «Культурні відносини України та ЄС: підсумки 2022 та 2023 років»

event image
12:00 - 16:00
07 Грудня 2023
м. Київ
Подія на фейсбук

07 грудня у Києві відбудеться Міжнародна конференція-шоукейс «Культурні відносини України та ЄС: підсумки 2022 та 2023 років», організована Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Мета конференції-шоукейсу: підведення підсумків 2022 та 2023 років програми ЄС «Креативна Європа», зокрема успіхів українських організацій в ній. 

Під час конференції відбудеться презентація успішних українських проєктів, підтриманих «Креативною Європою» за останні роки. Ви дізнаєтесь з чого починалося їх знайомство з «Креативною Європою», яким чином вони подавали грантову заявку, де знаходили та як комунікували з міжнародними партнерами та з які труднощі здолали на своєму шляху до отримання гранту та втілення проєкту. 

Окрему увагу буде приділено актуальним можливостям програми ЄС «Креативна Європа». Ви дізнаєтесь, які конкурси у програмі відкриті станом на зараз та в яких з них можуть брати участь заявники з України. 

В програмі заходу передбачений нетворкінг, під час якого ви зможете поспілкуватися з командами успішних українських проєктів «Креативної Європи», а також обмінятися контактами з представниками культурних та креативних секторів України. 

Програма заходу:

12:00 - 12:10 — вітальне слово

12:10 - 14:00 Блок 1 - Презентації успішних українських проєктів від:

  • Music Export Ukraine
  • Proto Produkciia
  • Pictoric
  • Український інститут книги
  • Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF 

14:00 - 15:00 — кава брейк

15:00 - 16:00 — Блок 2 - Презентації успішних українських проєктів від:

  • Видавництво «Астролябія»
  • Yakaboo Publishing 
  • Презентація можливостей програми ЄС «Креативна Європа»

Запрошуємо до нас на конференцію представників культурних та креативних секторів України, бізнесу, громадських організацій та державних установ, індивідуальних митців, які зацікавлені в пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проєктів та ініціатив та планують подавати грантову заявку на конкурси програми ЄС «Креативна Європа». 

Участь у заході є безкоштовною. 

Щоб відвідати захід, необхідно зареєструватися до 04 грудня включно за посиланням.

Місце проведення заходу вміщує обмежену кількість осіб, тому всім відібраним учасникам ми надішлемо підтвердження їх участі. 

Бюро не компенсує ваші витрати на проїзд та проживання. Якщо вам потрібне офіційне запрошення для оформлення відрядження, просимо повідомити, написавши листа на нашу пошту [email protected]. Просимо не чекати підтвердження, а надсилати запит заздалегідь.

З безпекових причин локація заходу буде повідомлена всім відібраним учасникам напередодні проведення заходу. 

Інформаційний партнер заходу: Creative Industries Association of Ukraine (Асоціація Креативних Індустрій України) — громадська спілка, чия діяльність спрямована на розвиток креативних індустрій в Україні та популяризацію українських креаторів на міжнародних ринках.

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України