Грантові можливості програми ЄС «Креативна Європа» для книжкового сектору

event image
11:00 - 16:00
16 Лютого 2024
м. Київ
Подія на фейсбук

Програма ЄС «Креативна Європа» є найбільшою програмою грантової підтримки культурного та креативного секторів в Європі та пропонує велику кількість можливостей для їх представників. 

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні організовує захід для представників книжкового сектору. Якщо ви є представниками цього сектору та цікавитесь можливостями його підтримки, запрошуємо вас відвідати наш захід! 

Під час заходу відбудеться презентація конкурсу «Поширення європейських літературних творів 2024». Цей конкурс належить до тих, де заявники з України вже традиційно є серед лідерів з-поміж заявників з інших країн-учасниць програми ЄС «Креативна Європа», а українська мова є першою серед мов за кількістю перекладів. Цього року особливом пріоритетом конкурсу є підтримка українського книговидавничого сектору. Метою конкурсу є підтримка проєктів, спрямованих на переклад, видавництво, розповсюдження та промоцію творів художньої літератури європейських авторів. Цей конкурс — для книговидавців та книговидавництв, мереж розповсюдження книжкової продукції, рекламних агенцій активних у книжковому секторі, перекладачів та перекладацьких бюро. У конкурсі можуть брати участь як окремі заявники, так і консорціуми (об’єднання партнерських організацій).

Загальний бюджет цьогорічного конкурсу становить 5 000 000 євро.

Максимальний розмір гранту на підтримку одного проєкту сягає 300 000 євро.

Завдяки участі у заході представники книжкового сектору дізнаються про можливості грантової підтримки їх діяльності, зможуть налагодити комунікацію та співпрацю. У довготривалій перспективі захід покликаний встановити та підтримувати комунікацію Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та партнерських організацій з установами, організаціями, інституціями та окремими представниками книжкового сектору. 

Захід має на меті стимулювання співпраці між представниками сектору з локальними та міжнародними організаціями, інституціями та програмами грантової підтримки. 

Кому буде корисно?

  • книговидавці
  • книговидавництва
  • мережі розповсюдження книжкової продукції
  • рекламні агенції, активні у книжковому секторі
  • перекладачі
  • перекладацькі бюро 

Коли відбудеться?

16 лютого 2024

11:00 - 16:00 

Офлайн, м. Київ 

У зв’язку з безпековою ситуацією, локацію заходу повідомимо ближче до дати його проведення.

Участь у заході безкоштовна. 

Реєстрація за посиланням.

Зареєструватися можна до 11 лютого включно. 

Учасники отримають підтвердження участі у заході з 12 лютого.  

Захід організовано Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України