Тренінг із підготовки заявок на програму «Креативна Європа» (Київ)

event image
09:00 - 17:00
23 Квітня 2019
м. Київ, (ПеремогаSpace). Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 62
Подія на фейсбук

Отримати грант програми «Креативна Європа» — це як полетіти у космос: усі мріють про це, але одиниці там побували. Як подати заявку, пройти усі 9 кіл пекла подачі грантової заявки та вижити?


23 квітня 2019 року ми проведемо 8-годинний інтенсив із підготовки заявок на програму «Креативна Європа».


При подачі заявки особливу увагу слід звернути на такі критерії як обґрунтованість проекту (чи є він на часі, його відповідність культурній політиці країни, регіону, міста та ін.) та комунікаційну стратегію, де Ви маєте вказати, які заходи будете проводити, як будете інформувати цільову аудиторію про свій проект та ін. Усі ці умови детально обговоримо на тренінгу.


Ми запросили також представників організації «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив», два проекти якої були підтримані програмою «Креативна Європа» («ПРОЯВЛЕННЯ: Жива спадщина / Переосмислення пам’яті» та схема програми мобільності для митців та спеціалістів сфери культури «i-Portunes»). Вони розкажуть про свою історію подачі заявок на програму.


? Для кого?

Представники неурядових організацій, державні та комунальні установи, представники приватного сектору, що працюють у культурній та креативній сферах та планують подаватись на програму.


Тренінг відбудеться 23 квітня 2019 року з 09:00 по 17:00 в м. Київ (ПеремогаSpace). Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 62


Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації:

https://forms.gle/mpRSCih9iv8oQeAYA


Зверніть увагу, що кількість місць на тренінгу є обмеженою. Усім відібраним учасникам до 19.04 включно буде надіслано повідомлення із підтвердженням їх участі.

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України