Воркшоп «Крос-культурний інтелект і креативні бізнес-стратегії»
Культурна різноманітність - джерело креативності та інновацій для бізнесу, міст і країн. Багатонаціональні команди діють у глобальних корпораціях і у невеликих цифрових стартапах. Водночас, у розвинутих країнах зростає ксенофобія, страх і недовіра, засновані на культурних стереотипах і персональному негативному досвіді. Люди здебільшого судять про культурну психологію безсистемно, не спираючись на об’єктивний крос-культурний аналіз, який дозволяє передбачити поведінку різних груп на основі культурних моделей і великих даних.
Культурний інтелект включає знання, поведінку, мотивацію та стратегії для ефективної взаємодії з людьми крізь культури. Інститут Майбутнього визначив це однією з десяти найважливіших навичок для професіоналів 21 століття. Проте, крос-культурний аналіз лише починає набирати обертів як новий напрям у провідних університетах і бізнес-школах світу.
Чого очікувати від дослідницького воркшопу?
- Ми “розкодуємо” Software of the Mind (визначення культури від автора теорії культурних вимірів Г. Хофстеде);
- Практично застосуємо крос-культурних моделі, великі дані та інструменти, визнані світовою наукою, урядами та організаціями, за сценаріями і питаннями, що відповідають вашим інтересам;
- Ви розвинете свій культурний інтелект для розробки міжнародних стратегій у сфері маркетингу (ринків, продуктів, реклами, ціни), HR, комунікацій і лідерства у креативному бізнесі, та для реалізації ваших особистих життєвих стратегій у цьому шаленому глобалізованому світі.
Хто фасилітатор?
Олена Михайленко-Блейон, PhD Econ., дослідниця з культури і цифрового навчання, Технологічний Університет Онтаріо, Канада; Технологічна Академія Резекне, Латвія; співзасновниця і крос-культурний консультант, Collaboritsi.com, Канада; експертка з культурних і креативних індустрій, Український культурний фонд.
Для кого?
Для представників креативного бізнесу і організацій, представників культурних та креативних індустрій
Коли?
м. Київ, 12 червня 09:00-18:00
Як потрапити?
Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/4z2DzDULgQCysrYD7
Зверніть увагу, що кількість місць на тренінгу є обмеженою. Усім відібраним учасникам до 07.06 включно буде надіслано повідомлення із підтвердженням їх участі.