Воркшоп «Крос-культурний інтелект і креативні бізнес-стратегії»

event image
09:00-18:00
12 Червня 2019
м. Київ
Подія на фейсбук

Культурна різноманітність - джерело креативності та інновацій для бізнесу, міст і країн. Багатонаціональні команди діють у глобальних корпораціях і у невеликих цифрових стартапах. Водночас, у розвинутих країнах зростає ксенофобія, страх і недовіра, засновані на культурних стереотипах і персональному негативному досвіді. Люди здебільшого судять про культурну психологію безсистемно, не спираючись на об’єктивний крос-культурний аналіз, який дозволяє передбачити поведінку різних груп на основі культурних моделей і великих даних.

Культурний інтелект включає знання, поведінку, мотивацію та стратегії для ефективної взаємодії з людьми крізь культури. Інститут Майбутнього визначив це однією з десяти найважливіших навичок для професіоналів 21 століття. Проте, крос-культурний аналіз лише починає набирати обертів як новий напрям у провідних університетах і бізнес-школах світу.


Чого очікувати від дослідницького воркшопу?

  • Ми “розкодуємо” Software of the Mind (визначення культури від автора теорії культурних вимірів Г. Хофстеде);
  • Практично застосуємо крос-культурних моделі, великі дані та інструменти, визнані світовою наукою, урядами та організаціями, за сценаріями і питаннями, що відповідають вашим інтересам;
  • Ви розвинете свій культурний інтелект для розробки міжнародних стратегій у сфері маркетингу (ринків, продуктів, реклами, ціни), HR, комунікацій і лідерства у креативному бізнесі, та для реалізації ваших особистих життєвих стратегій у цьому шаленому глобалізованому світі.


Хто фасилітатор?

Олена Михайленко-Блейон, PhD Econ., дослідниця з культури і цифрового навчання, Технологічний Університет Онтаріо, Канада; Технологічна Академія Резекне, Латвія; співзасновниця і крос-культурний консультант, Collaboritsi.com, Канада; експертка з культурних і креативних індустрій, Український культурний фонд.


Для кого?

Для представників креативного бізнесу і організацій, представників культурних та креативних індустрій


Коли?

м. Київ, 12 червня 09:00-18:00


Як потрапити?

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/4z2DzDULgQCysrYD7

Зверніть увагу, що кількість місць на тренінгу є обмеженою. Усім відібраним учасникам до 07.06 включно буде надіслано повідомлення із підтвердженням їх участі.

logo of creative europe
logo of Ukrainian Cultural Foundation
logo of european commision
logo of Ministry of Culture