Воркшоп «Крос-культурний інтелект і креативні бізнес-стратегії»

event image
09:00 - 18:00
12 Червня 2019
м. Київ
Подія на фейсбук

Культурна різноманітність - джерело креативності та інновацій для бізнесу, міст і країн. Багатонаціональні команди діють у глобальних корпораціях і у невеликих цифрових стартапах. Водночас, у розвинутих країнах зростає ксенофобія, страх і недовіра, засновані на культурних стереотипах і персональному негативному досвіді. Люди здебільшого судять про культурну психологію безсистемно, не спираючись на об’єктивний крос-культурний аналіз, який дозволяє передбачити поведінку різних груп на основі культурних моделей і великих даних.

Культурний інтелект включає знання, поведінку, мотивацію та стратегії для ефективної взаємодії з людьми крізь культури. Інститут Майбутнього визначив це однією з десяти найважливіших навичок для професіоналів 21 століття. Проте, крос-культурний аналіз лише починає набирати обертів як новий напрям у провідних університетах і бізнес-школах світу.


Чого очікувати від дослідницького воркшопу?

  • Ми “розкодуємо” Software of the Mind (визначення культури від автора теорії культурних вимірів Г. Хофстеде);
  • Практично застосуємо крос-культурних моделі, великі дані та інструменти, визнані світовою наукою, урядами та організаціями, за сценаріями і питаннями, що відповідають вашим інтересам;
  • Ви розвинете свій культурний інтелект для розробки міжнародних стратегій у сфері маркетингу (ринків, продуктів, реклами, ціни), HR, комунікацій і лідерства у креативному бізнесі, та для реалізації ваших особистих життєвих стратегій у цьому шаленому глобалізованому світі.


Хто фасилітатор?

Олена Михайленко-Блейон, PhD Econ., дослідниця з культури і цифрового навчання, Технологічний Університет Онтаріо, Канада; Технологічна Академія Резекне, Латвія; співзасновниця і крос-культурний консультант, Collaboritsi.com, Канада; експертка з культурних і креативних індустрій, Український культурний фонд.


Для кого?

Для представників креативного бізнесу і організацій, представників культурних та креативних індустрій


Коли?

м. Київ, 12 червня 09:00-18:00


Як потрапити?

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/4z2DzDULgQCysrYD7

Зверніть увагу, що кількість місць на тренінгу є обмеженою. Усім відібраним учасникам до 07.06 включно буде надіслано повідомлення із підтвердженням їх участі.

Новини пов'язані з подією:

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України