День Креативної Європи в межах Film Industry Office

event image
10:00 - 13:30
17 Липня 2019
м. Одеса, готель "Лондонська"
Подія на фейсбук

Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує про співпрацю з Креативною Європою!


17 липня в межах Film Industry Office ОМКФ (16 - 19 липня) запланована низка подій, під час яких представники програми «Креативна Європа» з Болгарії, Словенії, Угорщини, України та Молдови нададуть кінопрофесіоналам вичерпну інформацію про можливості програми, особливості співпраці, досвід інших країн та багато іншого.


Форма реєстрації за посиланням: https://bit.ly/2xEO6CU


На підпрограму «Медіа» припадає щонайменше 56% бюджету програми «Креативна Європа». Вона включає в себе надання фінансової підтримки проектам, які мають наднаціональний потенціал поза межами національних і європейських кордонів, та займаються виробництвом, поширенням та популяризацією кіно- та аудіовізуальної продукції.


Film Industry Office - платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроектів та індустрії в цілому. Основними напрямками діяльності платформи є Пітчинг, Work in Progress та EastSeries. Цього року основною локацією секції стане готель «Лондонська», розташований на Приморському бульварі, 11.


Нагадаємо, що акредитація Film Industry відтепер діє впродовж усього фестивалю. Вартість акредитації при подачі заявки:

10.04 - 01.07 - 1000 гривень

02.07 - 19.07 - 1800 гривень


Отримати більше інформації про секцію та подати заявку на акредитацію можна тут: https://oiff.com.ua/industry/office/accreditation.html

Новини пов'язані з подією:

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України