Selector PRO 2020: міжнародний форум музичної індустрії

event image
13:30 - 19:00
08 Лютого 2020
м. Київ, Освіторія HUB (вул. Московська, 2)
Подія на фейсбук

Запрошуємо на Selector PRO 2020: міжнародний форум музичної індустрії, організований Британською Радою в Україні у партнерстві з незалежною ініціативою Music Export Ukraine за підтримки Польського Інституту у Києві, що відбудеться 7 та 8 лютого 2020 року у Києві.

Це вже четвертий Selector PRO, що збере професіоналів музичної індустрії для обговорення бізнес можливостей та потенціалу для співпраці. У учасників конференції буде два дні, наповнених нетворкінг-сесіями, розглядом кейсів, панельними дискусіями та шоукейсами. Форум розширить свій традиційний географічний фокус на британську та на та українську музичну сцену з метою вивчення можливостей на широких ринках Східної Європи та Центральної Азії. Тематичний фокус Форуму – розвиток і зростання стійкого бізнесу в індустрії живих виступів і використання потенціалу сусідніх музичних ринків.

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні також буде там! Наша проєктна менеджерка Альона Дмуховська візьме участь у заключній панелі конференції, що буде присвячена можливостям розвитку індустрії, а саме сталим моделям роботи малих концертних майданчиків та локальним і міжнародним можливостям для підтримки музичного сектору. Розкажемо про відкритий конкурс Music Moves Europe: спільне створення та спільне виробництво, дедлайн якого- 30 березня 2020 року (13:00 за Брюсселем, центральноєвропейський час).

Квиток на конференцію можна придбати тут

Ціна квитка – 150 грн.

Деталі тут

logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України