Анотована типова грантова угода/AGA

AGA - Annotated Model Grant Agreement/Анотована типова грантова угода — це керівництво користувача, що має на меті надати інформацію заявникам і бенефіціарам про Типові грантові угоди ЄС (Загальну ТГУ, ТГУ про виплату фіксованих ставок, ТГУ щодо фінансування питомих витрат, ТГУ про операційні гранти та РПУ (рамкову партнерську угоду)) для програм фінансування ЄС на 2021–2027 роки.


Мета документа — допомогти користувачам зрозуміти та інтерпретувати їхні Грантові угоди. Уникаючи технічного словника, юридичних посилань і жаргону, він прагне допомогти читачам знайти відповіді на практичні запитання, з якими вони можуть зіткнутися під час створення або реалізації своїх проєктів.


Цей документ — основний, який треба брати до уваги при підготовці проєктного кошторису. Там описані прийнятні та неприйнятні витрати, правила розрахунку оплат та гонорарів.


Обов'язково дотримуйтесь усіх правил, що вказані у Анотованій типовій грантовій угоді, оскільки вони мають бути включені до грантового Договору, який будуть підписувати українські бенефіціари із Європейською Комісією.


Завантажити українську версію документу можна за посиланням


Оригінал документу (англійська версія).