Arts, Rediscovery, Traditions, Eclectic, Contemporary, Heritage

"Arts, Rediscovery, Traditions, Eclectic, Contemporary, Heritage"

Українська організація- партнер: Громадська організація «Архікідз»

Партнери: FUNDATIA TRANSILVANIA TRUST (Румунія), Comarca del Maestrazgo (Іспанія), jirokastra Foundation, aka GCDO - Gjirokastra Conservation and Development Organization (Албанія)

Бюджет: 350 614,00 євро (57,04 % покриває «Креативна Європа»)


Мета проекту – розвиток та популяризація європейської спадщини та культурного розмаїття через креативний підхід та співпрацю із використанням міжсекторального та інноваційного досвіду. Тому у програмі поєднується транснаціональний обіг культурних та креативних проектів та мобільність митців і діячів у сфері культури в межах Європейського Союзу.


Проект націлений об’єднати художні інновації, хендмейд, традиційні та нові технології, посилити можливості та здібності митців у культурних та креативних індустріях за допомогою освоєння нових навичок та технік для того, щоб вийти на міжнародний рівень. В рамках проекту молоді, інноваційні митці та креативні діячі з 8 країн мають можливість вдосконалити власні здібності та налагодити міжнародний нетворкінг. Крім того, до заходів, пов’язаних з культурною спадщиною, планується залучати також дітей, молодь та сім’ї. 


Лідер проекту -Transylvania Trust- організація з більш ніж 10-річною історією успішно реалізованих проектів, які фінансуються ЄС. Співорганізаторами є: Commarca del Maestrazgo, Іспанія, громадська організація ArchiKidz, Україна, і Фонд Gjirokastra, Албанія, які займаються питаннями збереження та відродження культурної спадщини ЮНЕСКО.