AURA

AURA

Українські організації-партнери: Національний університет «Львівська політехніка»; Центр розвитку туризму м. Львова; MagneticOne

Партнери: BGZ Berliner Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit mbH (Німеччина); Hochschule für Technik und Wirtschaft Berlin; UNIVERSITA DEGLI STUDI DI FIRENZE (Італія); Konzerthaus Berlin (Німеччина); VIE EN.RO.SE. INGEGNERIA SRL (Італія) 

Бюджет: 660.288,44 євро (60 % покриває «Креативна Європа»)

Сайти українських організацій: https://lpnu.ua/; https://www.touristinfo.lviv.ua/; https://magneticone.com.ua/


Сучасні технології потрапляють у культурне середовище через додатки, що дають можливість, наприклад, за допомогою доповненої реальності відвідати музей, або надають можливість провести прямий ефір в приватних будинках чи громадських місцях. Ми є свідками нової ери участі у культурних подіях та середовищах через незвичні досі потреби, такі як обмеження пересування через COVID-19.


Проєкт пропонує додати важливий елемент до ідеї відчуття культури усіма почуттями — а саме акустичний досвід. Віртуальні прогулянки за допомогою 3D-моделей, створених із реальних об’єктів культурної спадщини чи культурних організацій, таких як музеї, вже стають широко розповсюдженою альтернативою фізичному досвіду, наприклад, у туристів. Останнім часом люди дивляться різні події, такі як концерти чи театральні вистави, у прямому ефірі.


В рамках проєкту буде створено віртуальний звуковий ландшафт, який дозволить різній аудиторії відчути звук. Людина зможе сприймати різницю в акустиці в задній частині концертного залу або в першому ряду в церкві чи на балконі оперного театру, в середині оркестру або на сцені.


Контакти:


https://lpnu.ua/

https://www.touristinfo.lviv.ua/

https://magneticone.com.ua/


https://www.facebook.com/lvivpolytechnic

https://www.facebook.com/MagneticOnecom