«Бібліотека пригод»

Українська організація- лідер: «Арт-видавництво «Nebo Booklab Publishing»

Сума гранту «Креативної Європи»: 54 624,57 євро 

Сайт: https://nebopublishing.com.ua/


Проєкт націлений на дітей та підлітків. Видавництво планує перекласти ряд відомих пригодницьких книг класичної європейської літератури та оформити їх разом з українськими ілюстраторами у сучасному стилі, щоб таким чином зацікавити та залучити українську молодь до високоякісної літератури.


Список книг для перекладу:


1. Скарби блакитних гір 

Авто - Еміліо Сальгарі 

Країна - Італія

Мова оригіналу - італійська 

Мова перекладу - українська 

Перекладачка - Мар’яна Прокопович

Ілюстраторка - Марія Колосова 


Книгу цього італійського письменника ми обрали через його любов до пригод — з юних років він мав бажання досліджувати моря, тому почав вивчати мореплавство. Його тексти сповнені мужності, стійкості, справедливості, любові і захисту своїх друзів і близьких, вміння приймати рішення в складних ситуаціях. Сальгарі написав понад 200 романів і ми хочемо першими дати можливість прочитати один із них українською, доповнивши пригодницьку історію сучасним візуальним оформленням з елементами коміксу. 


2. Невловимий корсар

Автор - Поль д’Івуа

Країна - Франція

Мова оригіналу - французька

Мова перекладу - українська 

Перекладачка - Марина Марченко 

Ілюстратор - Олексій Щербак 


Маловідомий для українського читача французький письменник Поль д’Івуа спритно поєднав пригодницький роман із захоплюючим детективом. “Невловимий корсар” — це історія про загадкового корсара Тріплекса, який оголосив війну всій Британській імперії. Повчальний сюжет буде доповнений складною візуальною версткою та ілюстраціями на межі реалізму і вигадки — для підкреслення кульмінаційних моментів.


3. Заповіт Інкі 

Автор - Карл Май 

Країна - Німеччина 

Мова оригіналу - німецька 

Мова перекладу - українська

Перекладачка - Наталія Сняданко

Ілюстратор - Владислав Ченчик


Карл Май — неймовірно популярний у світі німецький письменник, однак в Україні існують переклади лише серії книг “Віннету”, що не дає сповна зрозуміти важливість автора. Його роман “Заповіт Інкі” дуже вагомий, адже автор через розважальну форму розповідає про людяність, толерантність та любов до світу. А це саме ті теми, актуальність яких не проходить із часом. Книга буде доповнена поєднанням реалістичних та фенетезійних ілюстрацій для підсилення тексту й ще більшого включення читача в історію.


Контакти:


https://nebopublishing.com.ua/


https://www.facebook.com/nebo.booklab.publishing