B.R.A.N.D. NEW – Business, Relations, Audience, Narration, Digital for the NEW music world

"B.R.A.N.D. NEW – Business, Relations, Audience, Narration, Digital for the NEW music world"

Українська організація-партнер: АРФОВІ БАРВИ

Партнери: EUROPAISCHE UNION DER MUSIKWETTBEWERBE FUR DIE JUGEND - EUROPEAN UNIONOF MUSIC COMPETITIONS FOR YOUTH - EMCY - EV (Німеччина); Bundesgeschäftsstelle MUSIK DER JUGEND, Amt der Oberösterreichischen Landesregierung (Австрія); ECOLE DE MUSIQUE DE L'UNION GRAND-DUC ADOLPHE (Люксембург); junge norddeutsche philharmonie e.V. (Німеччина); Kulturstiftung Hohenlohe SdbR (Німеччина); VIESOJI ISTAIGA NATU KNYGYNAS (Латвія)

Бюджет: 333 340,00 євро (60 % покриває «Креативна Європа»)

Сайт: https://bit.ly/2UsR4WP


Проєкт B.R.A.N.D. NEW – Business, Relations, Audience, Narration, Digital for the NEW music world- походить від складної проблеми: яку музиканти жанру класичної музики Європи - більшість з яких є призерами молодіжних музичних конкурсів - матимуть аудиторію через 20 років і як їхні «трампліни»- європейські молодіжні музичні змагання, перетворяться на надихаючі музичні події, що мають відношення до музичної освіти. Молодіжні музичні змагання - це інкубатори талантів для молодих музикантів. Здебільшого, вони є високопрофесійними, проте часто є старомодними та такими що дотримуються "традиційного" концертного формату класичної музики. Це пов'язано з тим, що класичний музичний сектор прагне до "нового" і в основному йде в одному напрямку: репертуар. Досі лише декілька музикантів справді виходять за межі музики, щоб подумати про те, яку музику вони запропонують своїй аудиторії. Як висновок, можна підкреслити, що молоді музиканти жанру класичної музики не матимуть майбутнього, якщо вони не навчаться розробці інноваційних концертних форматів, цікавих для нової та молодої аудиторії. Діджиталізація пропонує можливості та експериментальний простір для створення таких нових форматів.


Це природньо та орієнтовано на майбутнє для молодого покоління, включаючи музикантів. Однак, навчання діджиталу та музиці досі не розвинено. B.R.A.N.D. NEW сприятиме усуненню цих недоліків через низку заходів, що будуть проводитись у 7 європейських країнах: тренінги музикантів для розробки нових, діджитал концертних форматів для залучення нових та молодих аудиторій, поєднаних з семінарами на тему промоції та монетизації таких нових форматів; інформаційні сесії та перетворення міжнародних змагань в діджитал-події. В результаті, буде створено 2 діджитал-платформи як джерело натхнення музикантів, молодіжних музичних конкурсів: betterconcerts.org, що демонструє найкращі приклади європейських інноваційних та діджитал концертних форматів та K-Wiki, діджитал-інструментарій про те, як розробити та реалізувати ці формати.


Контакти:


https://bit.ly/2UsR4WP


https://www.facebook.com/glowingharp/