Фестиваль «ВRAVE KIDS»


Фестиваль «ВRAVE KIDS»

Українська організація- партнер: Жіноча благодійна організація «Наші візії»

Партнери: Charitable Foundation «Caritas Georgia» (Грузія), Fundacja Swiat na Wyciagniecie Reki (Польща), FUNDACJA WYMIANY KULTUROWEJ TO TU TO TAM (Польща), Haliganda (Словаччина), Miniartshow SRL (Румунія), Toleranti Associacion of Samtskhe-Javakheti region (Грузія)

Бюджет: 98 273,52 євро (58,92% покриває «Креативна Європа»)

Сайт: www.bravekids.eu 


Фестиваль «Brave Kids» об’єднує на фестивалі у Вроцлаві, заснованому польською організацією «Song of the Goat Theatre Association», дітей з різних країн для спілкування, знайомства з різними культурами та обміну досвідом.

Особливість проекту полягає в тому, що діти беруть активну участь в організації процесу: багато хто з учасників пережив війну, дехто просто не мав змоги реалізувати себе у рідному місті або селі.


Місія фестивалю «Brave Kids» – допомогти дітям розкрити таланти та повірити в себе. Все відбуватиметься у два етапи. Спершу – майстер-класи у різних містах, які проводитимуть самі діти. Учасників поділять на групи та відправлять у різні міста на практикуми. Вони житимуть у місцевих мешканців і зможуть познайомитися з різними світоглядами та культурами. 


По завершенню цього етапу у містах, де проводилися майстер-класи, діти організують концерт. Другий етап проходитиме у Вроцлаві. Там учасники з різних країн протягом 10 днів готуватимуть фінальну виставу «Brave Kids» під керівництвом режисера. Спектакль поєднає культури, традиції та мистецькі техніки з батьківщин дітей-учасників.

Саме у Вроцлаві в 2009 році розпочалася історія фестивалю. Тут вперше зустрілися на танцювальних майстер-класах діти з Польщі, Уганди та Непалу. За 7 років існування «Brave Kids» у ньому взяли участь діти з 34 країн. 


Контакти:


www.bravekids.eu 


https://www.facebook.com/BraveKids/