«Креативна Європа» в Україні

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні: 

  • Промотує програму на національному рівні в секторі культурних та креативних індустрій в Україні;
  • Надає безкоштовні консультації, інформацію та технічну підтримку українським аплікантам під час процесу подачі грантової заявки;
  • Організовує заходи, які сприяють обміну актуальною інформацією, нетворкінгу та пошуку партнерів між потенційними аплікантами програми;
  • Поширює інформацію про можливості фінансування проектів в інших країнах;
  • Сприяє поширенню та промоції успішних проектів;
  • Співпрацює з іншими Бюро з метою пошуку партнерів та обміну найновішою актуальною інформацією щодо програми «Креативна Європа».


Зверніть увагу: ми не отримуємо та не оцінюємо аплікаційні форми! Ми надаємо безкоштовні консультації українським аплікантам під час процесу подачі грантової заявки. Для запису на консультацію, надішліть нам на електронну пошту [email protected] листа або ж зателефонуйте за номером: 044 504 22 66. Ми з радістю Вам допоможемо!


Грантові заявки подають безпосередньо до Європейської виконавчої агенції з питань освіти та культури (European Education and Culture Executive Agency) у Брюсселі, без посередництва Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа». За допомогою Порталу учасника організація надає про себе правову і фінансову інформацію, завантажує документи, заповнює і подає заявки, а також одержує ідентифікаційний код для участі в усіх програмах, які реалізуються Виконавчим агентством.


Рішення щодо надання грантового фінансування приймає безпосередньо Європейська виконавча агенція з питань освіти та культури.