Міжнародні фонди спільного виробництва


Веб-сторінка напрямку


Даний напрямок спрямований на сприяння міжнародному спільному виробництву; посилення обігу та розповсюдженню аудіовізуальних творів, що підтримуються на стадії виробництва. Напрямок підтримує функціонування міжнародних фондів спільного виробництва (включаючи надання фінансової підтримки третім сторонам) для наступних проектів:

  1. Виробництво художніх, анімаційних та документальних фільмів, тривалістю не менше ніж 60 хвилин;
  2. Впровадження визначеної стратегії розповсюдження для покращення обігу підтриманих робіт.

Фільм має бути розповсюджений принаймні на території трьох країн (включаючи одну, що бере участь у підпрограмі «Медіа» та одну із третіх країн (країну, що не є учасницею програми «Креативна Європа»).


Призначений для:

  • Міжнародних фондів спільного виробництва, що базуються в країні, що бере участь у підпрограмі «Медіа», як заявників та підрядників фінальної грантової угоди з EACEA;
  • Третіх сторін, підтриманих фондами як аудіовізуальних установ, створених в одній з країн, що беруть участь у підпрограмі «Mедіа» та належать безпосередньо або шляхом участі більшості, громадянам таких країн.


Хто може подаватися на даний напрямок:

Міжнародні фонди спільного виробництва, що базуються в країні, яка бере участь у підпрограмі «Медіа», основна діяльність яких полягає в підтримці спільного виробництва і які були активними у цій галузі протягом принаймні 12 місяців.

Фізичні особи можуть не подавати заявки на отримання грантового фінансування.


В рамках даного напрямку доступна така підтримка:

Орієнтовний річний бюджет у 2019 році: 2,75 млн. євро. Заявники можуть подаватися на отримання грантового фінансування до 700,000 євро.

Грант не може перевищувати 80% загального бюджету проекту.

Що стосується фінансової підтримки третіх сторін, сума фінансової підтримки на третю сторону не може перевищувати 60 000 євро. EACEA залишає за собою право не розподіляти всі наявні кошти.