Виробництво аудіовізуальної продукції: пакет проектів

Веб-сторінка конкурсу


КОНКУРС НЕ ОГОЛОШЕНО


Яку підтримку надає цей конкурс? 

Підтримку можуть отримати європейські незалежні компанії, які працюють з виробництвом аудіовізуального контенту та прагнуть створити 3-5 художніх, анімаційних чи документальних проектів з міжнародним потенціалом.

Проекти повинні бути призначені для показу в кінотеатрах, для телевізійного мовлення або комерційного використання на цифрових платформах (в т.ч. для використання в проектах віртуальної реальності).

За цим конкурсом підтримуються розробка наступних робіт: 

-Художні, анімаційні та документальні фільми мінімальною тривалістю 60 хвилин, які заплановані до виходу у прокат; 

-Художні проекти (разові у форматі серіалу) загальною тривалістю не менше 90 хвилин, анімаційні роботи (разова або у форматі серіалу) загальною тривалістю не менше 24 хвилини та документальні фільми (разові або у форматі серіалу) загальною тривалістю мінімум 50 хвилин, котрі призначені для показу на телебаченні;

-Художні проекти загальною тривалістю не менше 90 хвилин, анімаційні роботи загальною тривалістю не менше 24 хвилини та документальні фільми загальною тривалістю мінімум 50 хвилин, котрі заплановані для використання на діджитал-платформах. Для проектів, які використовують нелінійний формат користувацького досвіду (наприклад, віртуальна реальність) мінімальна тривалість роботи не вказується. Діджитал-платформи, на яких будуть показані вище зазначені роботи, мають бути призначені для мультиекранних пристроїв, інтерактивних проектів, лінійних та нелінійних веб-серій та наративних проектів віртуальної реальності.


Хто може подаватися на конкурс?

Цей конкурс відкритий для незалежних європейських продакшн-компаній, які є активними у аудіовізуальному секторі та відповідають наступним критеріям:  

  • Зареєстровані в одній із країн «Креативної Європи» учасниці підпрограми «Медіа»
  • Зареєстровані мінімум за 36 місяців до моменту подачі заявки та мати основним видом діяльності виробництво аудіовізуальної продукції; 
  • Мають більшість прав на проекти, для яких шукається підтримка;
  • Мають можливість продемонструвати свою відповідність до вимог конкурсу (див.Супроводжуючі документи).

Зверніть увагу! Для програми «Креативної Європи» не важливо, якого типу юридичної реєстрації є ваша організація. На програму можуть подаватися: вищі соціальні підприємства, неприбуткові та благодійні організації, приватні та прибуткові організації, що працюють у аудіовізуальному секторі.

Фізичні особи не можуть подаватись на цей конкурс. 


Який розмір підтримки можна отримати? 

Заявник може запросити 50-80% від загального бюджету проекту (відповідно, 50-20% потрібно буде дофінансувати із власних коштів), що становить від 10 до 200 тисяч євро в залежності від характеру фінансування. 


Як подати заявку на конкурс? 

Перед тим, як подати заявку на конкурс, всі партнери мають зареєструватися на порталі учасника. Заявка подається онлайн через кабінет заявника головним партнером, одразу від імені всіх партнерів. 


Як часто оголошуються ці конкурси? 

Конкурс оголошено у вересні 2019, дедлайн - 4 лютого 2020 о 17:00 (за Брюсселем).


Як оцінюються заявки?

Заявки на конкурс оцінюються Виконавчим агентством з освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) за допомогою сторонніх запрошених експертів з дотичної галузі та з відповідним досвідом, які керуються наступним алгоритмом оцінки:

  • релевантність та європейська додана вартість (30 балів)
  • якість та план активностей (15 балів)
  • промоція результатів проекту, їх вплив та довготривалість (35 балів)
  • організація команди проекту та\або співпраця (20 балів)


Документи:

Деталі конкурсу/Guidelines_dev_audiov_pr_slate

Опис проекту/AnnexI

Супроводжуючі документи/AnnexV

Портфоліо організації/Track_record

Декларація доброчесності/Decl_of_honour