European Design Upgrade: Transnational Capacity Building

"European Design Upgrade: Transnational Capacity Building"

Українська організація-лідер: Фонд Василя Хмельницького K.Fund

Партнери: Brussels Creative (Бельгія), Tomi Järvelin Design (Фінляндія)

Бюджет: 333 033,00 євро (60 % покриває «Креативна Європа»)


European Design Upgrade: Transnational Capacity Building (EDU) – це міждисциплінарна програма з підвищення професійних навичок та мислення, яка, завдяки загальноєвропейській співпраці, допоможе представникам культурних та креативних індустрій поширити свої можливості на відповідні ринки. Вона має на меті об’єднати дизайнерів, митців, IT-фахівців, науковців та підприємців задля вирішення глобальних викликів через пошук рішень для бізнесу, культурних та креативних індустрій, а також місцевих спільнот на локальному рівні. Проект буде одночасно впроваджуватися в Україні, Бельгії та Фінляндії. Крім того, представники з цих країн візьмуть участь у міжнародній виставці DDW 2020. 

В рамках програми передбачено дві 3х-місячні сесії Skills Progression session та Design Lab challenge, а також нетворкінг з інвесторами, інфлюенсерами та потенційними партнерами для майбутніх проектів. 


Головна мета проекту – розбудова потенціалу молодих дизайнерів із використанням інновацій. Він передбачає активний перехід учасників від теорії до практики, який допоможе їм мислити та діяти як креативні підприємці. Таким чином, синергія між дизайнерами та стейкхолдерами стане більш вірогідною, що збільшить конкурентоспроможність дизайнерів нa європейському та українському ринках. Даний проект є пілотною версіє інноваційного концепту. Термін навчання не буде перевищувати 1 календарний рік, що дозволить успішно імплементувати такі курси як у країнах-партнерах, так і у інших країнах.