FACE to FAITH

"FACE to FAITH"

Українська організація-партнер: Jam Factory Art Center

Партнери: Sommerblut Kulturfestival e.V. (Німеччина); ANTI - CONTEMPORARY ART FESTIVAL YHDISTYS RY (Фінляндія); Divadlo pod Palmovkou (Чехія); TEATRO DEI VENTI A.P.S. (Італія); TEATR POWSZACHNY W WARSZAWIE (Польща); Gesher Theatre (Ізраїль)

Бюджет: 700 000, 00 євро (50 % покриває «Креативна Європа»)

Сайт: https://jamfactory.ua/en/


Віра об’єднує людей і одночасно розділяє суспільства. У часи, коли у європейців та сусідніх держав виникає відчуття кризи і хвилювання, питання віри стають чутливими. З іншого боку, віра може стати відправною точкою змістовного діалогу між різними європейськими культурами. Комунікація про віру та переконання необхідна для повернення згуртованості європейського суспільства. FACE to FAITH - це співпраця театрів та перформансів з Чехії, Фінляндії, Німеччини, Італії, Ізраїлю, Польщі та України. Всі вони поділяють переконання, що саме театральне мистецтво може сприяти такому діалогу про віру. На першому етапі, вони обміняються культурним досвідом про віру. Згодом, вони опублікують конкурс для того щоб віднайти 7 європейських митців в секторі перформативного мистецтва / творчих колективів, які матимуть можливість перебувати в робочій резиденції в одній із країн-партнерів. За підтримки партнерських інституцій, вони досліджуватимуть аспекти віри серед громадян такої країни.


Порівняно з їх власним культурним походженням, вони розроблятимуть 7 перформансів, прем’єри яких будуть представлені в країнах резиденцій та представлені як гостьові перформанси в країнах-партнерах. Члени громад країн будуть брати участь у всіх етапах проєкту як експерти, консультанти чи глядачі. Для того, щоб підтримувати міжнародний діалог на тему віри після реалізації проєкту, партнери підтримуватимуть постійну мережу з 2023 року. Через неї, запрошуватимуть інші інституції та працівників сектору культури на конференції та семінари на тему віри. Через міжнародний діалог, митці й надалі будуть досліджувати питання «У що ми віримо?».


Контакти:


https://jamfactory.ua/en/


https://www.facebook.com/EU.project.FACE.to.FAITH/