Music Bridge Art Project that overarch countries and connects the several nationalities and communities
"Music Bridge Art Project that overarch countries and connects the several nationalities and communities"
Українська організація-партнер: Громадська організація "Pro Cultura Subcarpathica"
Партнери: Gödöllöi Szimfonikus Zenekar Alapítvány (Угорщина), Asociatia Orchestra de Camera Ciuc (Румунія), Talamba Közhasznú Kulturális Egyesület (Угорщина), TALENTUM (Словаччина), Tolnai Ifjúsági Fúvószenekar Egyesület (Угорщина), XVIII-21 Musique des Lumières (Франція)
Бюджет: 333 332,00 євро (60 % покриває «Креативна Європа»)
Проект "Music Bridge Art" сконцентрований на важливих цінностях європейської культури, а саме на спадщині європейської класичної музики. В межах проекту планується розробити інтерактивні програми про класичну музику для дітей та молоді, провести концерти та навчальні заходи.
Головна мета проекту – зацікавити молодь приєднатися до світу класичної музики шляхом активного залучення до її створення. Ще одна мета – заохотити до участі молодь різних соціальних груп – дітей з особливими потребами, дітей з недостатньо представлених соціальних груп та ін. – для покращення соціальної інтеграції.
В рамках проекту буде реалізовано 172 програми з розвитку молодіжної музикальної аудиторії. Також, буде проведено 79 концертів у містах-партнерах, 93 – у маленьких селищах, серед яких 28 – у соціально- та культурно неблагополучних. Також планується 20 великих концертів з загальною аудиторією близько 7 800 людей. Загалом на всіх заходах очікується близько 24 500 осіб. Крім того, буде проведено 3 міжнародні конференції, а також локальні семінари та лекції. Їх ціль – розказати широкій аудиторії як музика вливає на формування людини та суспільства. До проекту будуть залучені 380 музикантів та 710 народних танцівників від партнерських організацій та міст, 80% з яких буде молодь.