Одеський Міжнародний Кінофестиваль (ОМКФ)


Одеський Міжнародний Кінофестиваль (ОМКФ)

Українська організація- лідер: ТОВ «Український кінофестиваль»

Бюджет: 460 000,00 євро (10% покриває «Креативна Європа»)

Сайт: https://oiff.com.ua/


Одеський міжнародний кінофестиваль - один з найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України - місті Одеса. Був створений у 2010 році задля популяризації якісного інтелектуального кіно серед українських глядачів, а також з метою підтримки та розвитку українського кінематографа у країні, а також за кордоном. За роки існування фестивалю вдалося стати найяскравішою кіноподією літа, а також міцно закріпитися на світовий кіномапі. Ексклюзивні прем'єри фільмів, майстер-класи від провідних світових кіномитців та унікальна фестивальна атмосфера - все це в собі об'єднують 9 днів Одеського міжнародного кінофестивалю!


Програмний фокус Одеського МКФ - фільми в напрямку «арт-мейнстрім», тобто ті, яким притаманна висока художня якість, та ті, що доступні широкій аудиторії. Щорічно на кінофестивалі проходять три конкурсні програми: Міжнародна та Національна, а також Конкурс європейських документальних фільмів.


Розвиток професійної кіногалузі в Україні - одна з основних місій Одеського кінофестивалю. В рамках професійної секції Film Industry Office проводиться продюсерський Пітчинг (конкурс повнометражних кінопроектів українського виробництва або копродукції з Україною, призначених для кінотеатрального прокату), презентації кінострічок на стадії Work in progress, а також панельні дискусії та круглі столи, присвячені гострим питанням розвитку галузі. Однією з професійних подій Одеського кінофестивалю також є український Кіноринок - єдиний в країні професійний майданчик для спілкування дистриб'юторів, представників кінотеатрів, кіностудій та компаній, що надають послуги в сфері прокату та інші послуги. Щорічно в рамках Одеського МКФ також проходять спеціалізовані освітні програми (для сценаристів, режисерів, продюсерів).


Контакти:


https://oiff.com.ua/