«ПОЛІФОНІЯ»


«ПОЛІФОНІЯ»

Українська організація- партнер: Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»

Партнери: ÖRDÖGKATLAN FESZTIVÁL (Угорщина), Di Mini Teatro (Франція)

Бюджет: 350 396,59 євро (57,08% покриває «Креативна Європа»)

Сайт: www.polyphonyproject.com 


Дослідницький проект «Polyphony», який реалізують разом з угорськими та французькими партнерами, ставить амбітну мету: задокументувати все різноманіття української традиційної музики і за допомогою сучасних технологій представити її на європейському рівні. Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» – один з найсильніших осередків культурної спадщини в Україні. Він створений на базі колекції художника та скульптора Івана Гончара. Майже все життя він збирав етнографічні артефакти та вивчав народні традиції у різних регіонах України. Місія проекту «Polyphony» полягає у тому, щоб дослідити, зберегти та презентувати живу пісенну традицію українського сільського середовища. Пріоритетними завданнями є фіксація української нематеріальної культурної спадщини найсучаснішими технологіями та забезпечення доступу до неї. Накопичену століттями спадщину нарешті представлено широкому загалу у відкритому доступі. 


На веб-сайті проекту є онлайн-архів музичного фольклору. Всі пісні каталогізовані, мають докладний опис та можуть відображатися за різними критеріями:

Відео високої якості

Відео надзвичайно деталізовані завдяки роздільній здатності 4К; кожен віднайдений кадр підкреслює автентичність та цілісність записів, які сконцентровано подають документальний зріз епохи.

Багатоканальний програвач

Кожен голос поліфонічних пісень записаний окремим мікрофоном, що дозволяє розділяти їх та прослуховувати окремо або комбінувати між собою будь-яким чином за допомогою багатоканального програвача.

Географічні позначки (геотеги)

Місце походження кожної пісні та місця народження кожного виконавця позначені геокодами на онлайн-карті з допомогою сучасних геопросторових технологій.

Тексти пісень

До кожної пісні ми подаємо транскрипцію текстів мовою оригіналу, а також транслітеровану латинкою версію. Триває переклад пісень угорською та англійською мовами.

Потужні параметри фільтрації

Наш вебсайт пропонує зручну та швидку систему пошуку за різними критеріями: темами, мотивами, обставинами виконання тощо. Усі обрані критерії можна комбінувати для пошуку необхідної інформації.

Варіативність пісень

Усі пісні класифіковані за варіантами, що дає можливість дуже швидко віднайти наявні зразки з інших сіл або регіонів.


Контакти:


https://www.polyphonyproject.com/uk


https://www.facebook.com/polyphonyproject/