#ARTvsWAR

European External Action Service запустили інформаційну кампанію в соціальних мережах про культурну спадщину та культурне життя в Україні під час війни — #ARTvsWAR.


Українська культура завжди була і залишається важливою частиною європейської спадщини. Але саме зараз, в умовах повномасштабної війни росії в Україні, навмисно знищується величезна кількість об’єктів культурної спадщини. Та попри все, українська культурна спільнота як ніколи згуртована та прагне донести до світових лідерів факти знищення таких об’єктів, адже це сприятиме відновленню та зміцненню української культури в майбутньому.


Тривалість кампанії: 3 тижні (до 09 травня).


Підтримайте цю кампанію у своїх соціальних мережах!

Публікуйте пости у своїх Instagram, Twitter, Facebook, TikTok-акаунтах тощо, використовуючи хештеги кампанії #ARTvsWAR #StandWithUkraine.


  • Якщо ви митець: публікуйте свої роботи, які відображають знищення або охорону культурної спадщини.
  • Якщо ви музикант чи поет: публікуйте відео, на якому ви виконуєте музичний твір, пісню чи вірш.
  • Якщо ви стали свідком знищення об'єктів культурної спадщини: публікуйте зображення, що демонструють знищення культурної спадщини, свідком якої ви були.
  • Якщо ви є громадським чи приватним закладом культури в Україні: публікуйте приклади знищення або охорони культурної спадщини або поділіться досвідом роботи в умовах війни.
  • Якщо ви працюєте над проєктом, що спрямований на переміщення, евакуацію або охорону спадщини: публікуйте зображення, що демонструють діяльність вашого проєкту [важлива примітка: з міркувань безпеки уникайте явних або легко ідентифікованих елементів геолокації].

Разом ми сильніші!

Категорія новини: Announcements
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України