Конкурс експертів для збереження культурної спадщини в Україні


Відкрито конкурс експертів для збереження культурної спадщини в Україні!


Група складатиметься з 25 експертів, у тому числі з України🇺🇦, і допоможе закласти основи підтримки ЄС у захисті української культурної спадщини.


ℹ Таку групу буде створено як спеціальну підгрупу, що входить до групи експертів Європейської Комісії з питань культурної спадщини.


До групи шукають експертів, які мають різний досвід і знання передової практики відновлення після катастроф, стихійних лих і підвищення стійкості культурної спадщини в надзвичайних ситуаціях. Експерти також допоможуть зібрати набір рекомендацій із процесів відновлення культурної спадщини в Україні. Такі рекомендації стануть основою відповідних проєктів та ініціатив в майбутньому. 


Дедлайн: 25 квітня 2023 


Деталі за посиланням.


Бекграунд: 


З початку повномасштабної війни росії проти України та її впливу на українську культурну спадщину, до Робочого плану Європейського Союзу для культури на 2023-2026 роки були включені заходи для збереження культурної спадщини та розширення можливостей місцевих культурного та креативного секторів в Україні. 


Включення спеціальної підгрупи до регулярної групи експертів Європейської Комісії з питань культурної спадщини є частиною цих заходів. Це доповнення та продовження першого набору заходів та дій, здійснених Європейською Комісією для збереження української культурної спадщини.

Категорія новини: Announcements
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України