Міжнародна конференція - шоукейс "Культурні відносини України та ЄС: підсумки 2018 року"

4-5 грудня у місті Києві відбудеться друга міжнародна конференція - шоукейс «Культурні відносини України та ЄС: підсумки 2018 року», організована Національним Бюро програми ЄС Креативна Європа в Україні за підтримки та у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні. 


Мета конференції-шоукейсу: підведення підсумків 2018 року та обговорення стратегії співпраці Україна – ЄС у розрізі культурних та креативних індустрій.


У перший день буде обговорено підсумки Європейського року культурної спадщини та відбудеться презентація успішних проектів, підтриманих коштами Європейського Союзу у сфері культури та креативних індустрій України.


Під час другого дня конференції-шоукейсу представники програм, що фінансуються за кошти ЄС розкажуть про відкриті конкурси у сфері ККІ та свої плани на 2019 рік. Заплановано також окрему панельну дискусію «Участь країн Східного партнерства у програмі «Креативна Європа».


Запрошуємо до участі діячів зі сфери культурних та креативних індустрій, представників влади, бізнесу (зокрема креативного), громадських установ і проектів.


Заявки на участь приймаються до 18 листопада 2018 р. за посиланням: https://bit.ly/2yAEk5V


Зверніть увагу: конференція-шоукейс розрахована на обмежену кількість осіб. У разі, якщо ми отримаємо більшу кількість заявок, учасників буде відібрано на конкурсній основі. Усі учасники отримають підтвердження про участь не пізніше 26 листопада 2018.


Детальна інформація щодо місця проведення заходу та програма будуть надіслані зареєстрованим учасникам заходу.


За додатковою інформацією звертайтесь за е-мейлом: [email protected]


Категорія новини: Events
logo of creative europe
Логотип Українського Культурного Фонду
Logo of european commision
Логотип Міністерства Культури України